بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان ، روشی برای بالا بردن کیفیت محیط زندگی و کار است. شما می توانید با بازسازی ساختمان ، منازل خود را زیبا کنید. به نظر شما ، بازسازی ساختمان ، چه فرقی با نوسازی دارد؟ در ادامه ی این مقاله به این سوال پاسخ می دهیم و در ادامه درباره ی موضوعات زیر صحبت خواهیم کرد پس ، با ما همراه شوید.

 • بازسازی چه تفاوتی با نوسازی دارد؟
 • چرا بازسازی ساختمان ، بهتر از نوسازی است؟
 • چرا ساختمان خود را ، بازسازی کنیم؟
 • مزایا ی بازسازی ساختمان چیست؟
 • بازسازی ، شامل چه اقداماتی است؟
 • نکاتی درباره ی بازسازی ساختمان
 • سایر اقدامات شرکت ارگ بند سازه
 • شرکت ارگ بند سازه

بیشتر بخوانید: هوشمند سازی ساختمان

بازسازی واحد مسکونی (شهرآفتاب-کیش)

آپارتمان دارای متراژ 110 متر مربع شامل 1 اتاق خواب مستر و 1 اتاق خواب با 5/1 سرویس…

بازسازی پنت هاوس (رامسر-برج چشم انداز)

برج چشم انداز در واقع بلندترین و تنها ساختمان مسکونی تجاری شهر رامسر می باشد…

بازسازی واحد اداری (میدان فردوسی)

یک واحد اداری با متراژ 80 مترمربع به صورت فلت (بدون اتاق) 1 سرویس بهداشتی و آشپزخانه…

بازسازی واحد مسکونی (دروس-کماسایی)

واحد مسکونی با متراژ 160 متر مربع دارای 3 اتاق خواب و 2 سرویس بهداشتی که با توجه به…

بازسازی واحد مسکونی (الهیه-گلنار)

واحد مسکونی دوبلکس با متراژ 220 متر مربع دارای 2 اتاق خواب مستر و 1 اتاق خواب…

بازسازی ساختمان ، چه تفاوتی با نوسازی دارد؟

نوسازی ، به معنای تخریب کلی بنای قدیمی ، و ساخت بنای جدید به صورت کامل است و بازسازی و مرمت ، به معنای رفع خرابی ها و مشکلات و زیباسازی آن ها است. در بازسازی ساختمان قسمت هایی مثل : سقف ، دیوار ، ستون ، کف و … بازسازی و تعمیر می شوند.

چرا بازسازی ، بهتر از نوسازی است؟

 1. هزینه کمتر
 2. سرعت انجام بیشتر
 3. دخالت کمتر بنا به دلیل سبک تر بودن عملیات ساختمان
 4. و …

چرا ساختمان خود را بازسازی کنیم؟

معمولاً ساختمان ها از چند طریق بازسازی می شوند یا ساختمانهایی احیا می شوند. معمولاً بازسازی ساختمان و سازه ساختمان به دلایلی از جمله فرسایش ساختمان ، بالا رفتن سن و ماندگاری خانه و گاهی اوقات نیز هدف از بازسازی ساختار ساختمان برای تغییر کاربری آن است. بازسازی تغییری است که می تواند ارزش ریال را افزایش دهد ، زیرا بسیاری از افراد خانه هایی را که چندین سال ساخته شده اند خریداری می کنند ، سپس خانه را با قیمت بالاتر نوسازی ، نوسازی و فروش می کنند. بعضی اوقات ساختمان برای مصارف شخصی نوسازی می شود.

بیشتر بخوانید : اخذ پروانه ساختمان

مزایای بازسازی ساختمان چیست؟

مشکلات زندگی در ساختمان های فرسوده

هر بنا و ساختمانی پس از چندین سال احتیاج به بازسازی و طراحی دارد. دلیل این امر این هستش که سیستم های لوله کشی در ساختمان ها، گچ کاری، نمای ساختمان، کفپوش ها و … پس از گذشت مدتی ، غیر قابل استفاده می شوند و نیاز به بازسازی دارد.

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان های شما روشی صحیح برای تغییر هستند به این دلیل که اصولا هزینه آن نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شود که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده هستند ، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته شود.

گرایش به تغییر و بازسازی ساختمان و در نتیجه ایجاد تنوع در محیط زندگی افراد نیز است. افزایش استحکام و پایداری ساختمان ها در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله و …محکم تر می شوند و خطر را نیز کاهش می دهند.

مدرن کردن سبک ساختمانها و همراهی با پیشرفت و تغییرات تکنولوژی برای شما.

بیشتر بخوانید: شرکت بازسازی ساختمان

تاثیر بازسازی ساختمان بر روحیه افراد

تحقیقات نشان می دهد که تغییر در محیط زندگی افراد و دکوراسیون داخلی منزل و خانه هایشان ، موجب انرژی مثبت به سزایی در رفتار افراد می شود. اجرای بازسازی ساختمان در ساختمان ها و محیط کار نیز ، موجب افزایش روحیه های خوب ، انرژی مثبت  و سلامت روان هر فرد می شود.

پس از گذشت زمان، انسان ها به ایجاد تنوع و تغییر در محیط زندگی یا کار خود نیاز دارند که این نیز یک امر بسیار مفید است ، و این مسئله موجب می شود که رغبت بیشتری نسبت به حضور در آن مکان و انجام کارهای روزمره در خود ایجاد کند . بازسازی و اجرای روش های مدرن ، موجب ایجاد احساس خوشایندی در افراد می شود. همه انسان ها میل به این دارند که ساعاتی از زندگی خود را در فضایی که در آن آرامش دارند ، بگذرانند که در آن احساس آرامش داشته باشند و از حضور در آن محیط لذت ببرند.

بنابراین اکنون زمان این است که فکری در مورد بناهای فرسوده و قدیمی خودتان بکنید و با استفاده از روش هایی مانند بازسازی ، در زندگی خود تنوع ایجاد کنید. نیز توسط افراد حرفه ای و مهندسان به نامی انجام می شود. برای ارتباط با ما می توانید با شماره های درج شده در پایین صفحه نیز و یا در بالای صفحه تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید : اسکالپ سر

بازسازی ، شامل چه اقداماتی است؟

بازسازی دیواره ها و کف

در این قسمت از بازسازی ، ابتدا دیوارها از لحاظ استحکام بررسی می‌شوند و در صورتی که تعویض آنها ضروری باشد تخریب انجام می گیرد ، در غیر این صورت وارد بحث دکوراسیون داخلی می شویم و می توان دیوارها را با رنگ آمیزی ، کاغذ دیواری ، سنگ دکوراتیو و … زیبا کرد. در بحث کف ساختمان نیز می توان از انواع سنگ ، سرامیک یا پارکت به عنوان کفپوش استفاده کرد.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه بر زیبایی بیشتر دکوراسیون داخل خانه سهم بسزایی دارد. در بازسازی آشپزخانه می توان برای متحول شدن آن از روش های زیر استفاده کرد :

 1. تعویض کابینت ها یا نوسازی درب های کابینت
 2. تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه
 3. بازسازی کف آشپزخانه و تغییر کفپوش
 4. طراحی یک کانتر جدید برای ورود به آشپزخانه توسط شرکت بازسازی ساختمان
 5. اجرای دکوراسیون جزیره ای در آشپزخانه
 6. هماهنگی با اجزای دیگر موجود در خانه

 بازسازی اتاق خواب

در بحث بازسازی اتاق خواب ، سلیقه فرد استفاده کننده از اتاق مهم است اما آنچه در تمامی اتاق خواب ها از اهمیت بسیاری برخوردار است ، وجود کمد دیواری است که باید مکان یابی شود. در ساختمان های قدیمی ، کمد دیواری به وسیله ی دیوار کشی و چهارچوب فلزی انجام می شد که این متریال ها موجب کوچک شدن فضای اتاق می شدند اما امروزه در بازسازی ساختمان ، از کمد دیواری های ام دی اف با قطر کم و استحکام زیاد استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی خانه و سرویس بهداشتی

شرکت های بازسازی در قسمت بازسازی خانه و سرویس بهداشتی ، در صورتی که متخصصان پس از مشاهده ی حمام و سرویس بهداشتی ، تشخیص تعویض تاسیسات و شیرآلات موجود را دادند بایستی این موضوع عملی شود. تعویض مکان تاسیسات و تغییر لوله های ساختمان هزینه بالایی دارد و در صورتی که پرداخت این هزینه برای کارفرما امکان پذیر نباشد ، بهتر است که با حداقل امکانات شرکت بازسازی ساختمان انجام شود و آن دسته از لوله ها که امکان تعمیر دارند با خلاقیت کارشناسان در جای خود بمانند.

در بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ابتدا باید اولویت بندی انجام شود ، مهمترین مرحله در این پروسه عایق بندی کف ها  دیوارها ، تعویض یا تعمیر تاسیسات و لوله کشی ، تعویض کاشی ها و تعویض توالت و وان است . توجه به این نکته ضروری است که اینگونه فضاها را می بایست با عناصر ارزان تر تزئین کرد ، به طور مثال می توان در جهت زیبایی بیشتر یک حمام از گل، تندیس و کفپوشی مناسب استفاده کرد و زیبایی خاصی در حمام ایجاد کرد.

ایده های بازسازی فضاهای اضافی ساختمان

بازسازی ساختمان همیشه شامل مرمت ساختار اصلی نیست. بعضی اوقات ، قسمتی به خانه اضافه می شود ، زیرزمین ارتقا یافته ، فضای زیر شیروانی بهبود یافته یا قسمتی از ساختمان گسترش می یابد تا بزرگتر ، شادتر و قابل سکونت تر شود.

در طی هر نوع بازسازی ساختمان در تهران و شهرهای دیگر ، با مراجعه به شرکت بازسازی ساختمان ارگ بند و استفاده از متخصصان مجرب ، از پایداری و استحکام ساختار خانه اطمینان حاصل کنید تا خانه ای زیباتر ، شادتر و با هزینه ای اقتصادی برای شما و خانواده تان طراحی و بازسازی شود.

نکاتی درباره ی بازسازی ساختمان

 • مشورت با افراد متخصص و کارآمد در زمینه بازسازی
 • رعایت تناسب تغییرات اجرا شده در محیط با فضاهای دیگر
 • تخمین درست بودجه ی بازسازی ساختمان و در نظر گرفتن هزینه های احتمالی دیگر
 • تخمین دقیق و معقولانه زمان انجام بازسازی و اجرای آن
 • بهره گیری از تکنولوژی های جدید و شیوه های مدرن در این زمینه
 • بهره گیری از گروه متخصص در زمینه بازسازی ساختمان
 • اجرای دقیق طرح های خلاقانه و ابتکاری در حیطه ی مورد نظر
 • رعایت قوانین و مقررات ساختمان در هنگام عملیات اجرایی ساختمان
 • اجرای طرح هایی با تغییرات کمتر و تاثیر بیشتر مانند تغییر در آشپزخانه
 • رعایت دقیق موارد ایمنی در زمان اجرا

درباره آنچه می ماند و آنچه از بین می رود ، واضح باشید

تخریب و بازسازی ساختمان به معنای این نیست که شما باید یک بلوک را کاملاً از بین ببرید. شما ممکن است استخری داشته باشید که علاقه داشته باشید بماند، یک درخت مورد علاقه یا سایر ساخت و سازهایی که می خواهید آن را حفظ کنید. با روشن ساختن این مسئله از ابتدا این اطمینان را خواهید داشت که هیچ حادثه ناگواری در هنگام تخریب اتفاق نیفتد.

بیشتر بخوانید : اخذ جواز ساختمان

استخدام متخصصان کارآمد

بازسازی ساختمان در تهران فرآیند پیچیده ای است و شما به چندین متخصص نیاز دارید تا بتوانید در هر مرحله از پروژه، از طراحی گرفته تا تخریب و ساخت ، به مدیریت آنها اعتماد کنید. این موضوع شامل استخدام پیمانکار خانه و کارگران برای خراب کردن تمام یا بخشی از یک ملک و همچنین یک طراح معمار برای کمک به بازسازی است.

به خاطر داشته باشید که بازسازی ها به جای ایجاد لیستی از تغییر دکوراسیون ، به معنای رفع مشکلات ساختاری جدی در خانه است. اگر بخواهید چندین ملک با کارآیی چندگانه را به یک ملک بزرگتر تبدیل کنید، بازسازی ساختمان نیز ممکن است معقول باشد.

اطمینان حاصل کنید که در مورد تمام گزینه های مورد نیاز ملک خود را با پیمانکار احتمالی صحبت کرده اید. با ایجاد یک تخمین دقیق می توانید یک تحلیل هزینه و سود آور برای بازسازی خانه خود انجام دهید.

بیشتر بخوانید: بازسازی ساختمان ارزان

بودجه بندی

از آنجایی که می خواهید بازسازی ساختمان شما از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد، تصمیم گیری در مورد کل هزینه های مورد نیاز و محدودیت برای شما مهم است. مهم است که در برنامه ریزی بودجه به یاد داشته باشید که نمی توانید بودجه خود را بیش از حد ارزیابی کنید، پس از تعیین بودجه خود به دنبال تحقیق در مورد چیزهای مورد نیاز خود بروید.

عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان

عوامل بسیاری در هزینه بازسازی جدید تأثیر دارند:

 • اندازه خانه ای که می خواهید بسازید
 • مکانی که در حال ساخت خانه در آن هستید
 • نحوه دسترسی به سایت ساختمان
 • متریالی که برای بازسازی آپارتمان استفاده می شود
 • ویژگی های خانه
 • طراحی و اجرای سایت
 • تخصص پیمانکار
 • و …

تهیه چک لیست برای بازسازی ساختمان قدیمی

هنگامی که قصد دارید یک ساختمان قدیمی را خریداری کنید یا خانه قبلی خود را بازسازی کنید ، انتظار می رود به مواردی مانند سیم کشی برق ، لوله کشی و عایق کاری ساختمان توجه بسیاری داشته باشید. ترک های روی دیوارها ، شکاف های موجود در الوارها و قاب های زنگ زده فولادی باید اصلاح شوند.

آشپزخانه های قدیمی ، به ویژه آنهایی که بیشتر از 30 سال از عمر آنها گذشته است ، در بازسازی آپارتمان به طور قابل توجهی به مرمت احتیاج دارند. این مورد در مورد حمام ها نیز صدق می کند. همچنین ممکن است دوست داشته باشید که حمام اختصاصی برای استفاده از میهمانان خود طراحی کرده و بسازید.

شما همچنین باید به بهبود فضای داخلی ساختمان بپردازید ، از ورود نور طبیعی و اکسیژن از چهار طرف دیواره ی ساختمان خود استقبال کنید. سعی کنید به سبک اصلی ساختمان وفادار باشید. اگر خانه ای که در حال بازسازی آن هستید دارای یک ساختار کلاسیک است ، سعی کنید دکوراسیونی کلاسیک را در آن گنجانده و یا به دنبال طراحی یک فضای داخلی کلاسیک باشید.

سایر اقدامات شرکت ار گ بند سازه

هوشمند سازی ساختمان

اقداماتی برای کنترل از راه دور کردن ابزار های خانه را هوشمند سازی می گویند. برای مثال شما می توانید لامپ های خانه را کنترلی بکنید تا با کنترل شما خاموش و روشن شود. می توانید کولر یا بخاری هوشمند سازی کنید. می توانید در های خانه را هوشمند بکنید و مثال هایی از این قبیل را می توانید به شرکت ارگ بند سازه بسپارید.

BMS یا Building management system هوشمند سازی ساختمان و یا مدیریت هوشمند ساختمان که مانند سخت‌افزارها و نرم‌افزارهایی هستند که برای مانیتور کردن و کنترل یکپارچه و مستقیم قسمت‌های مهم در ساختمان ما نصب و راه اندازی می‌شوند که برای هوشمند سازی ساختمان است. وظیفه این سیستم که در اصل به نوعی هوشمند سازی ساختمان را بر عهده دارد، پایش مداوم قسمت های مختلف ساختمان و اعمال فرمان‌های مختلف به آن میدهد . به نحوی که عملکرد اجزاء مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و در شرایط بهینه و با کاهش مصارف ناخواسته و تخصیص منابع انرژی باشد. به بیان ساده‌تر و راحت تر این سیستم که هوشمنده سازی ساختمان نام دارد, بر کلیه فعالیت‌های ساختمان مانند : باز و بسته شدن درها، ورود و خروج افراد در خانه ، سیستم‌ های روشنایی منزل، سیستم‌ های تهویه مطبوع پنجرها و پرده اتاق‌ها و سیستم صوتی و تصویری و غیره نظارت دارد . که این یک المان خوب و مثبت برای دکوراسیون داخلی منزل است.

بیشتر بخوانید : نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل و … است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است. اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب واثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود. در ادامه می خواهیم ، درباره ی هر یک از اقدامات آن توضیح بدهیم.

انتخاب رنگ دیوار ها در دکوراسیون داخلی

در شرکت ارگ بند سازه ، برای طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار استفاده می شود. طراحان شرکت ما ، از رنگی استفاده می کنند که با تمام وسایل داخل خانه همخوانی داشته باشد.

ست کردن مبل ها

در ارگ بند سازه ، طراحان بهترین مبل ها را برای خانه شما انتخاب می کنند. مبل های مد روز با بهترین کیفیت و قیمت در خانه ی شما استفاده می شود. شما با طراحی در ارگ بند سازه می توانید بهترین مبل ها را در خانه ی خود داشتنه باشید.

انتخاب کف برای طراحی دکوراسیون داخلی

طراحان ارگ بند سازه این اختیار را دارند که کف خانه شما چه نوعی باشد. آن ها با توجه به دیزاین خانه ، نوع کف خانه را انتخاب کرده و بهترین جنس را ، استفاده می کنند. کف خانه شما می تواند : پارکت ، سرامیک ، کاشی ، و … باشد.

هوشمند سازی

اقداماتی برای کنترل از راه دور کردن ابزار های خانه را هوشمند سازی می گویند. برای مثال شما می توانید لامپ های خانه را کنترلی بکنید تا با کنترل شما خاموش و روشن شود. می توانید کولر یا بخاری هوشمند سازی کنید. می توانید در های خانه را هوشمند بکنید و مثال هایی از این قبیل را می توانید به شرکت ارگ بند سازه بسپارید.

انتخاب لوازم خانگی

طراحان ارگ بند سازه تلاش می کنند تا بهترین اسباب و لوازم را در دکوراسیون داخلی استفاده کنند تا زیبای خاصی داشته باشد. این تیم بهترین مدل ها را با بهترین رنگ ها و ساختار ها انتخاب می کنند تا خانه ی شما خاص و تک باشد.

بیشتر بخوانید : پخش رنگ

فاکتورهای اصلی در بازسازی ساختمان​

قدمت سازه در بازسازی

قدمت سازه در بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان اهمیت بسزایی دارد. اگر سازه از قدمت زیادی برخودار باشد دست اندرکاران امر ابتدا زیرسازی ساختمان را از قبل از شروع بازسازی ساختمان مد نظر قرار میدهند.

سلیقه کارفرما در بازسازی

همچنین نسبت به درخواست کارفرما در بازسازی ساختمان ممکن است جابجایی هایی نیز در دیوارها و بخش های مختلف ساختمان روی دهد. به طور مثال ممکن است کارفرما تمایل داشته باشد تا یکی از دیوارها را حذف نموده و فضای بازتری را در اختیار داشته باشد که از همین رو مجری امر باید مطابق با سلیقه کار فرما عمل نماید.

زیرسازی در بازسازی ساختمان

مصالح ساختمانی از عمر مفیدی برخوردار هستند و به همین دلیل اگر عمر سازه بالا باشد قبل از شروع بازسازی ساختمان باید ابتدا زیر سازی انجام شود. در زیرسازی ساختمان تمام لوله کشی ها، سیم کشی ها و به طور کلی تمام تجهیزاتی که در بخش داخلی بافت سازه به کار رفته اند تعویض و نوسازی میشوند.

نازک کاری در بازسازی ساختمان

اما در مرحله بعدی بازسازی ساختمان نوبت به نازک کاری میرسد که در این مرحله ممکن است به دو روش عمل شود. در روش اول تمام مراحل مطابق با سلیقه کارفرما پیش میرود و معمار نقشی در طراحی ندارد اما در روش دوم تمام مراحل کار به شرکت بازسازی ساختمان و معمار سپرده میشود که البته روش دوم نتیجه بهتری خواهد داشت.

شرکت بازسازی ساختمان و یا معماری که تا کنون چندین پروژه را انجام داده است نسبت به تجربه خود میتواند راه کار هایی را ارائه دهد که مطلابق با اصول بازسازی باشد اما کارفرما به دلیل عدم تجربه کافی نمیتواند روش های اصولی را به معمار پیشنهاد دهد.

در بخش نازک کاری که در واقع همان بخش سطحی داخل و خارج سازه در بازسازی ساختمان میباشد نسبت به کاربری ساختمان از تجهیزات و وسایل مختلفی استفاده میشود. حتما تا بحال گذرتان به ساختمان های تجاری و اداری زیادی افتاده است و متوجه شده اید که ساختار داخلی و خارجی این دسته از ساختمان ها به طور کلی با یک ساختمان مسکونی متفاوت است.

انواع بازسازی ساختمان​

بازسازی ساختمان اماکن عمومی

در بازسازی ساختمان با کاربری عمومی اگر بافت ساختمان تا حد زیادی قدیمی شده باشد و از تجهیزات و امکانات روز برخوردار نباشد به گونه ای عمل میشود که بعد از اتمام بازسازی به تمام امکانات و تجهیزاتی که یک ساختمان جدید و مدرن نیاز دارد تجهیز شود. شاید تجهیزاتی که قبل از شروع بارسازی ساختمان نیز وجود داشتند بتوانند نیاز کارفرما را بر طرف نمایند اما تجهیزات جدید میتوانند سهولت انجام کار و همچنین رفاه بیشتر پرسنل و ارباب رجوع را به همراه داشته باشند.

به طور مثال در بازسازی ساختمان از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی جدید استفاده میشود که نسبت به سیستم های قدیمی از کیفیت و کارایی بالاتری برخوردار هستند. همچنین در بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان هر کارمند میتواند از یک پارتیشن به عنوان اتاق کار خود برخوردار باشد که در نتیجه راندمان کاری را تا حد زیادی افزایش میدهد.

بازسازی ساختمان سازه مسکونی

در ساختمان های مسکونی میتوان گفت که تنها نوسازی انجام میشود و تغییر چندانی در تجهیزات و امکانات بوجود نمی آید مگر آنکه کارفرما درخواست نماید تا تجهیزات به کار رفته در سازه به روز و مدرن شوند.

در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی بیشتر به جنبه های زیبا سازی توجه میشود اما در ساختمان با کاربری عمومی همانطور که گفته شد علاوه بر زیبایی به نوسازی و بروز کردن تجهیزات نیز توجه خاصی میشود تا راندمان کاری پرسنل افزایش یابد.

بیشتر بخوانید : بازسازی ساختمان

شرکت هوشمند سازی ساختمان چه ویژگی و مزایایی دارد؟

افزایش ایمنی ساختمان در شرکت هوشمند سازی ساختمان

در شرایط بحرانی با ارسال سریع و به موقع اعلام خطر می‌توانید از حوادث و کاهش اثرات اون نیز جلوگیری کنید و به طور خودکار و اتوماتیک پیام اضطراری را برای بخش‌ ها و اتاق‌ های خانه ارسال می کند. و تمام کنترل درب ورودی و اتصال آن به دوربین‌های مدار بسته و دستگاه‌های ثبت ورود می‌تواند ایمنی سیستم را به‌طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد و این بسیار مهم است که با هوشمند سازی ساختمان این امکان به ساختمان شما اضافه می شود..

افزایش طول عمر تجهیزات و استفاده ی بهینه از آن

این سیستم که هوشمند سازی ساختمان است ،  علاوه بر کاهش مصرف انرژی با خاموش نمودن و کنترل آن‌ ها ، باعث افزایش طول عمر دستگاه‌ ها و نیز کاهش هزینه‌ ها می‌شود..

صرفه جویی در هزینه های مصرف انرژی در شرکت هوشمند سازی ساختمان

شما با استفاده از سیستم هوشمند سازی ساختمان ، می توانید تا 20 درصد در مصرف انرژی ، صرفه جویی کنید..

امکان کنترل کردن تمامی تجهیزات ، تنها با یک وسیله در شرکت هوشمند سازی ساختمان

با توجه به یکپارچه‌ سازی ساختمان ، و هوشمند سازی ساختمان ، تمام تجهیزات به‌ صورت هماهنگ کارکرده و امکان تداخل و بروز مشکلات ناشی از عدم هماهنگی از بین می‌رود و این نکته ی بسیار کار آمد و خوبی است. شما تمامی تجهیزات را می توانید با در اختیار داشتن یک گوشی یا کامپیوتر ، کنترل کنید.

ارائه سیستم کنترلی با قابلیت برنامه‌ریزی

نرم افزار های هوشمند سازی ساختمان ، به صورت دوره ای ، گزارش های آماری از عملکرد دستگاه ها و تجهیزات ساختمان به شما می دهد. این ویژگی به منظور بهینه سازی و صرفه جویی در هزینه ها و … صورت گرفته است.

کنترل روشنایی در شرکت هوشمند سازی ساختمان چگونه است؟

کنترل روشنایی خانه شامل روشن و خاموش نمودن خودکار لامپ‌ ها در منزل و یا ساختمان ، تنظیم سطح نور ، کاهش یا افزایش و همچنین تعیین و مشاهده وضعیت و امکان روشن و خاموش نمودن آن‌ ها از راه دور و بیرون ساختمان است.

  کنترل وسایل الکتریکی هوشمند سازی ساختمان چگونه است؟

در خانه هوشمند امکان اطلاع یافتن از وضعیت کلیه وسایل الکتریکی ساختمان و کنترل آن‌ها وجود دارد.

  کنترل تردد و سیستم آیفون تصویری برای هوشمند سازی ساختمان توسط شرکت

در ساختمان‌های مسکونی با سیستم هوشمند سازی ساختمان ، امکان دریافت تصویر مراجعه‌ کننده بر روی نمایشگر و در صورت عدم حضور ، ثبت تصویر به همراه زمان مراجعه وجود دارد و حتی در صورت وجود اینترنت می‌توان از راه دور با مهمان ارتباط برقرار کرد.

بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان :

بازسازی ساختمان ، و تمامی تاسیسات ساختمان شاید اولین تصمیم شما نباشد. با این وجود ، چه از نظر معماری و چه از نظر اقتصادی ، منطقی است که خونه قدیمی خودتان را تخریب کنید و آن را با خونه های جدیدی که بازسازی می کنید جایگزین کنید که با مشخصات مورد نظر شما طراحی می شود و به ایده دلخواه خودتان می رسید..

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان های شما روشی صحیح برای تغییر است به این دلیل که اصولا هزینه اون به نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شود که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده است ، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته شود.

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است.

اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب واثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود. در مقاله دکوراسیون داخلی چیست می خواهیم درباره ی هر یک از اقدامات آن توضیح بدهیم.

شما می توانید در مقالات دیگر سایت ارگ بند سازه ، اطلاعات بیشتری راجب بازسازی ساختمان ، و دکوراسیون داخلی و … به دست بیاورید.

مزایای بازسازی ساختمان چیست؟

مشکلات زندگی در ساختمان های فرسوده

هر بنا و ساختمانی پس از چندین سال احتیاج به بازسازی و طراحی دارد. دلیل این امر این هستش که سیستم های لوله کشی در ساختمان ها، گچ کاری، نمای ساختمان، کفپوش ها و … پس از گذشت مدتی ، غیر قابل استفاده می شوند و نیاز به بازسازی دارد.

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان های شما روشی صحیح برای تغییر هستند به این دلیل که اصولا هزینه آن نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شود که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده هستند ، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته شود.

گرایش به تغییر و بازسازی ساختمان و در نتیجه ایجاد تنوع در محیط زندگی افراد نیز است. افزایش استحکام و پایداری ساختمان ها در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله و …محکم تر می شوند و خطر را نیز کاهش می دهند.

مدرن کردن سبک ساختمانها و همراهی با پیشرفت و تغییرات تکنولوژی برای شما.

تاثیر بازسازی ساختمان بر روحیه افراد

تحقیقات نشان می دهد که تغییر در محیط زندگی افراد و دکوراسیون داخلی منزل و خانه هایشان ، موجب انرژی مثبت به سزایی در رفتار افراد می شود. اجرای بازسازی ساختمان در ساختمان ها و محیط کار نیز ، موجب افزایش روحیه های خوب ، انرژی مثبت  و سلامت روان هر فرد می شود.

پس از گذشت زمان، انسان ها به ایجاد تنوع و تغییر در محیط زندگی یا کار خود نیاز دارند که این نیز یک امر بسیار مفید است ، و این مسئله موجب می شود که رغبت بیشتری نسبت به حضور در آن مکان و انجام کارهای روزمره در خود ایجاد کند . بازسازی و اجرای روش های مدرن ، موجب ایجاد احساس خوشایندی در افراد می شود. همه انسان ها میل به این دارند که ساعاتی از زندگی خود را در فضایی که در آن آرامش دارند ، بگذرانند که در آن احساس آرامش داشته باشند و از حضور در آن محیط لذت ببرند.

بنابراین اکنون زمان این است که فکری در مورد بناهای فرسوده و قدیمی خودتان بکنید و با استفاده از روش هایی مانند بازسازی ، در زندگی خود تنوع ایجاد کنید. نیز توسط افراد حرفه ای و مهندسان به نامی انجام می شود. برای ارتباط با ما می توانید با شماره های درج شده در پایین صفحه نیز و یا در بالای صفحه تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید : شرکت هوشمند سازی ساختمان

سایر خدمات ارگ بند سازه

بازسازی ساختمان

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان ، روشی صحیح برای تغییر است به این دلیل که ، اصولا هزینه اون به نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شود که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده است ، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته می شود.

در شرکت ما ، علاوه بر طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال ، بازسازی ساختمان نیز ، به صورت حرفه ای انجام داده می شود.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است. طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در شرکت ارگ بند سازه

اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب و اثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود.

شما می توانید در مقالات دیگر سایت ارگ بند سازه ، اطلاعات بیشتری راجب بازسازی ساختمان ، و دکوراسیون داخلی و … به دست بیاورید.

ارگ بند سازه

شرکت ارگ بند سازه ، یک شرکت بازسازی ساختمان در تهران است و در این کار ، از بهترین طراحان ، متخصصان ، و مهندسان با تجربه ی بالا و مجرب استفاده می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی ساختمان در تهران ، با شرکت ما در ارتباط باشید.

درباره ارگ بند سازه

شرکت ساختمانی ارگ بند سازه بهترین شرکت ساختمای با تکیه بر توان مهندسی در طراحی و اجراء پروژه های متعدد عمرانی و ساختمانی، همچنین بکارگیری پرسنل متخصص و با تجربه در بخشهای مشاوره، طراحی، اجراء و نظارت بر آن بعنوان یک شرکت EPC جایگاه خود را تثبیت نموده است. دپارتمانهای فنی و مهندسی ارگ بند سازه شامل زیرمجموعه های متعددی نظیر دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان ،هوشمند سازی ساختمانی، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما و … میباشد. همواره تعهد، نوآوری و سرعت عمل با دقت بالا و رعایت تمام نکات HSE سرلوحه ارگ بند سازه بوده که حاصل آن خلق پروژه های متعدد موفق با کسب رضایت کارفرمایان محترم بوده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و اجرا  دکوراسیون داخلی ، مشاوره ، و هزینه ی خدمات با شرکت ما در ارتباط باشید. امیدواریم از این مقاله خوشتان آمده باشد.

تاریخچه شرکت ارگ بند سازه

ارگ بند سازه دامون: بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما
شرکت مهندسی ساختمانی ارگ بند سازه در اوائل سال ۱۳۸۹ با هدف نظارت بر اجراء و سرپرستی کارگاه در پروژه های ساختمانی در تهران تشکیل و آغاز بکار نمود. به لطف ایزد منان و پس از گذشت اندک زمانی از آغاز به کار، هسته مرکزی شرکت بطور کامل شکل گرفته و به عنوان شرکت مجری و EPC جایگاه خود را در زمینه صنعت ساختمان جایگاه خو را تثبیت نمود.
گروه ساختمانی ارگ بند سازه جهت جلب رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان و مشتریان محترم در تمام این سالها خود را موظف به حضور مستمر در پروژه ها از ابتدا تا انتهای آن و ارائه گزارشات مالی و اجرائی به کارفرمایان دانسته است. به این ترتیب مدیریت شرکت با بررسی های دقیق در طول مدت انجام پروژه ها و شناخت بیشتر بازار، با تدوین یک نقشه راه کامل، مبادرت به ایجاد دپارتمان های تخصصی جهت رفع تمام نیازهای یک پروژه نمود. این استراتژی به سرعت و با دقت تمام، در جهت افزایش راندمان و کاهش هزینه های غیر ضروری نمره قبولی خود را از طرف کارفرمایان محترم دریافت نمود.
شما مشتریان گرامی با مراجعه به بخشهای مختلف سایت ارگ بند سازه ضمن آشنایی با فعالیتهای مجموعه ما، جهت کسب اطلاعات تخصصی با ثبت درخواست مشاوره در بخش تماس با ما، به صورت کاملا رایگان و غیر حضوری از مشاوران ما بهره جوئید.
امید است در طول این مسیر، همواره رضایت شما عزیزان را کسب نموده و در کنارتان باشیم.
محمدرضا سلیمی (مدیر عامل)

اهداف شرکت ارگ بند سازه

ارگ بند سازه بهترین شرکت ساختمانی در زمینه های بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما با کادری مجرب و متشکل از افراد متخصص و خبره افتخار دارد فعالیت های متنوع عمرانی، تجاری و تحقیقاتی را با به خدمت گرفتن دانش های نوین دنیا و بهره مندی از توان قوی مهندسی به انجام رساند. این شرکت ساختمانی با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی های بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینهٔ ) کارفرما شروع به فعاليت کرده است.

راه های ارتباطی شرکت ارگ بند سازه :

شماره تماس : 02126610012
شماره تماس : 09121163110

بازسازی سریع

تیم مجرب و متخصص ارگ بند سازه، در تلاش است برای جلب رضایت شما مشتریان، کارهای بازسازی ساختمان و مسائل مربوطه را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، به انجام برساند

اجرای دیوار

ارگ بند سازه این افتخار را دارد که با انجام چندین پروژه در زمینه‌های مختلف در حوزه اجرای دیوار، کاغذ دیواری، پارکت و… خانه قدیمی شما را بازسازی کرده و به مدرن‌ترین حالت به شما تحویل دهد

بازسازی ساختمان در تهران

سقف کاذب تجاری، اداری و مسکونی، بازسازی ساختمان، اجرای دیوار، پارکت و لمینیت، کاغد دیواری و دیوار کوب از پروژه‌های مختلف انجام شده توسط ما در استان تهران و شهرهای حومه آن است

بازسازی ساختمان قدیمی

ارگ بند سازه، انجام دهنده کلیه امور مرتبط به بازسازی ساختمان قدیمی و تغییر دکوراسیون ظاهری ساختمان نظیر اجرای دیوار، پارکت و… را به عهده می‌گیرد تا هر ساختمانی را مطابق سلیقه شما بازسازی کند

ارگ بند سازه

 شرکت ساختمانی ارگ بند سازه با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینه) در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مدیر عامل: محمدرضا سلیمی

آدرس شرکت

پاسداران، گلستان ۵، پلاک ۲۰۹، طبقه اول، واحد ۳

 • 32
 • 2,246
 • 34,532

© تمامی حقوق این سایت، متعلق به شرکت ارگ بند سازه می‌باشد.