وبلاگ

قیمت هوشمند سازی ساختمان

قیمت هوشمند سازی ساختمان

قیمت هوشمند سازی ساختمان ، یک نکته ای است که باید قبل از انجام ، آن را بررسی کنید. قیمت هوشمند سازی ساختمان ، تحت عوامل زیادی ، بالا و پایین می شود. ما در این مقاله ، از وب سایت ارگ بند سازه ، قصد داریم تا عوامل موثر بر قیمت هوشمند سازی ساختمان را بررسی کنیم و به شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: هوشمند سازی ساختمان

عوامل موثر بر قیمت هوشمند سازی ساختمان

1. نوع و برندی که در هوشمند کردن به کار می رود در قیمت هوشمند سازی ساختمان

در این باره باید بگوییم که هر چه قدر کیفیت وسایلی که در هوشمند کردن ساختماناستفاده می شود ، بالاتر باشد ، قیمت هوشمند سازی ساختمان ، آن تغییر خواهد کرد. در این مورد ، برند کالایی که مصرف می شود هم ، بی تأثیر نیست و ، بر روی قیمت ، تأثیر خواهد گذاشت. مصرف کننده باید به این نکته توجه کند که ، با توجه به بودجه خود ، و آن انتظاری که از سیستم هوشمند دارد ، نوع و برند و مدل دلخواهش را ، انتخاب کند.

در اینجا باید این نکته گفته شود که ، برای کیفیت قطعات ، اجباری نیست که حتماً به سمت برند های معروف اروپائی یا کره و ترک برویم ، چون در کشورمون ایران هم ، برندهایی هستند که ، کیفیت قابل قبولی دارند و در مورد هایی حتی از برند های مطرح جهانی هم ، با کیفیت تر است و ، از نظر هزینه ای ، نسبت به برند های خارجی ، مقرون به صرفه است.

بیشتر بخوانید : تعمیر یخچال

2. سطح هوشمند بودن ساختمان در قیمت هوشمند سازی ساختمان

یکی دیگر از مورد هایی که بر قیمت هوشمند سازی ساختمان ، تاثیر می گذارد ، تعیین کردن مقدار هوشمندی است. و این که این را بدانیم چه لولی از هوشمندی را در ساختمان خود می خواهیم. به صورت کلی ، می توان گفت در ساختمان ها ، ۴ سطح هوشمند سازی وجود دارد ، و انتخاب نوع آن بر عهده ی مشتری است. این چهار سطح ، شامل : ساده ، نرمال ، پیشرفته ، و ویژه است ، و با توجه به این نکته که میزان تجهیزات مصرف شده در هر سطحی ، از دیگری ، متفاوت می باشد. قیمت هوشمند سازی ساختمان از سطح به سطح دیگر ، فرق خواهد داشت.

همچنین بخوانید : روف گاردن در زعفرانیه

تاسیسات الکتریکا و مکانیکال توسط شرکت ارگ بند سازه

3. سن سازه  قیمت هوشمند سازی ساختمان

قیمت هوشمند سازی ساختمان های تازه ساخت ، نسبت به ساختمان های قدیمی ، کمتر است.  علت آن ، نو بودن وسایل پایه برای هوشمند کردن است که ، نیازی به تعویض کردن ندارند.

4. پروتکل سیستم :

هر سیستمی در هوشمند سازی ، پروتکل خاص خودش را ، دارد که ، این نوع پروتکل ، بر روی قیمت هوشمند سازی ساختمان ، تأثیر می گذارد. بعضی از پروتکل ها ، گران قیمت هستند و برای همه ، توصیه به استفاده نمی شود ، و در سوی دیگر ، بعضی از پروتکل ها ، مثل سیستم های ، وایرلس یا از راه دور ، ارزان تر است و ، هزینه هایی مانند سیم کشی و لوله کشی در آن حذف می شود که در قیمت نهایی ، تاثیر می گذارد.

5. سیستم کنترل و امکانات آن  قیمت هوشمند سازی ساختمان

هرچقدر ، تعداد قسمت هایی که هوشمند سازی ساختمان شده اند ، بیشتر باشد ، نیاز بیشتری به سیستم های کنترل ، دارد و قیمت هوشمند سازی ساختمان بیشتر می شود ، برای مثال : پرده ی سالنی داریم ، اگر بخوایم هم پرده و هم آستر آن را کنترلی کنیم ، باید برای هر کدام از آن ها ، موتور جداگانه نصب شود ، و طبیعی است که با این کار ، هزینه ی آن بالاتر برود و اگر ، اضافه بر سالن هال ، اتاق های خواب را هم بخواهیم به همین روند انجام دهیم ، باز هم هزینه ی بیشتری صرف خواهد شد.

6. هزینه های اجرایی نصب و راه اندازی بر قیمت هوشمند سازی ساختمان

قیمت هوشمند سازی ساختمان : هزینه ی نصب و راه اندازی قطعات ، مانند تجهیزات و وسایل ، به چند مورد بستگی دارد. اولین مورد موثر بر هزینه نصب و راه اندازی ، نوع برندی است که مصرف می شود ، از این جهت که بعضی از برند ها ، سختی هایی برای نصب داشته ، و زمان بیشتری را می خواهد. مورد بعدی ، تعداد تجهیزات و قطعاتی است که مصرف می شود ، که آن هم ، بر روی هزینه ی نصب تأثیر می گذارد ، ولی باید دقت کرد که ، هزینه ی نصب و راه اندازی تجهیزات ، در ابتدا ، توسط شرکت حساب می شود و ، در مواردی هزینه ی نصب و راه اندازی بر عهده خود شرکت است و هزینه ای بابت این کار ، دریافت نمی کند.

شرکت ارگ بند سازه ، یک شرکت در امر هوشمند سازی ساختمان است و در پروژه های خود ، از بهترین مهندسین و متخصصان ، که مجرب و با تجربه هستند ، استفاده می کنند.

چند عوامل موثر دیگر بر قیمت هوشمند سازی ساختمان

سایر اقداماتی که شرکت ارگ بند سازه به غیر از هوشمند سازی ساختمان انجام می دهد

این شرکت ، علاوه بر هوشمند سازی ساختمان ، امور دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، انجام تاسیسات مکانیکال و الکتریکال ، طراحی و انجام روف گاردن ، و … را انجام می دهد.

بازسازی ساختمان :

بازسازی ساختمان ، و تمامی تاسیسات ساختمان شاید اولین تصمیم شما نباشد. با این وجود ، چه از نظر معماری و چه از نظر اقتصادی ، منطقی است که خونه قدیمی خودتان را تخریب کنید و آن را با خونه های جدیدی که بازسازی می کنید جایگزین کنید که با مشخصات مورد نظر شما طراحی می شود و به ایده دلخواه خودتان می رسید. قیمت هوشمند سازی ساختمان

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان های شما روشی صحیح برای تغییر است به این دلیل که اصولا هزینه اون به نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شود که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده است ، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته شود.

بیشتر بخوانید: تریلی کمرشکن

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است. قیمت هوشمند سازی ساختمان

اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب واثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود. در مقاله دکوراسیون داخلی چیست می خواهیم درباره ی هر یک از اقدامات آن توضیح بدهیم.

شما می توانید در مقالات دیگر سایت ارگ بند سازه ، اطلاعات بیشتری راجب بازسازی ساختمان ، و دکوراسیون داخلی و … به دست بیاورید.

قیمت هوشمند سازی ساختمان توسط شرکت ارگ بند سازه

تماس با ما شرکت ارگ بند سازه برای قیمت هوشمند سازی ساختمان

شما عزیزان می توانید شرکت ارگ بند سازه را برای هوشمند سازی ساختمان انتخاب کنید. شما می توانید برای هوشمند کردن ساختمان ، کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها ، و مشاوره و … با شرکت ما ، از طریق راه های زیر در ارتباط باشید.