خدمات ارگ بند سازه

بهترین شرکت ساختمان سازی

انجام بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما

 
 

اجرا و نظارت


شرکت بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن و طراحی پلان ساختمان و نما ارگ بند سازه پروژه های اجرایی و پیمانکاری خود را با رعایت استانداردهای فنی واجرایی با همکاری مهندسان مجرب در زمینه ی بازسازی ساختمان اجرا می نماید. هر ساختمان دارای فضاهای مختلفی است که هرکدام از عناصری مانند سقف ها، دیوارها، کف ها، پله ها، درها و ... تشکیل شده و شامل اجزاء و مصالح مختلفی است. تنها با طراحی دقیق و سازمان دهی درست اجزاست که می توان کارآیی، دوام و زیبایی ساختمان را تأمین کرد و با هدف کم ترین هزینه و انرژی، احداث و بهره برداری دراز مدت از بنا را عملی نمود. شرکت ساختمان سازی ارگ بند سازه برای اجرای پروژه های با کیفیت، زیبا و بادوام با جمع آوری اطلاعات کافی در مورد جزییات اجرایی یک ساختمان، حجم مصالح مصرفی، میزان هزینه و نیروی کار مورد نیاز، تصمیم گیری و برنامه ریزی درستی انجام می دهد.

 

بازسازی ساختمان


بازسازی ساختمان از جمله خدماتی است که بسیاری از ما این روزها به آن نیاز داریم. امروزه فرهنگ نگهداری و تعمیر ساختمان در ایران بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است؛ و افزایش قیمت آپارتمان‌های نوساز نیز مزید بر علت شده است؛ تا بسیاری از افراد ترجیح دهند ساختمان فعلی خود را بازسازی کند. بعضی از فرسایش ‌ها در صورت عدم رسیدگی می‌توانند خرابی‌های بزرگ‌ تری به بار آورند؛ که منجر به دردسرهای پیش‌بینی نشده و هزینه‌های گزاف می‌شود. مواردی همچون ترکیدگی لوله، نشت آب، مشکل در سیم‌ کشی برق ساختمان و … از جمله این موارد هستند؛ که باید به موقع به آن‌ها رسیدگی کرد. ارگ بند سازه: بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن و طراحی پلان ساختمان و نما
 

دکوراسیون داخلی ساختمان


دکوراسیون داخلی ساختمان امر دشواری است که افراد این روزها به دنبال مطالعه مطالب مرتبط در رابطه با آن هستند تا بتوانند یک فضای دلنشین در قسمت‌های مختلف خانه داشته باشند و داشتن یک دکوراسیون داخلی ساختمان زیبا و جذاب تنها با دانستن قوانین و اصول چیدمان میسر می شود. وقتی که تصمیم گرفتید چیدمان دکوراسیون داخلی منزل خود را انجام دهید باید در نظر داشته باشید که به همه قسمت های خانه به اندازه اهمیت آنها توجه کنید و هیچ کدام از قسمت ها را به حال خود رها نکنید و منزل شما از قسمت های مختلفی مثل آشپزخانه، اتاق پذیرایی و نشیمن اتاق خواب و سرویس بهداشتی و غیره تشکیل شده است و برای این که بتوانید ادعا کنید که یک دکوراسیون کامل را طراحی کرده اید باید به همه این قسمت ها رسیدگی کنید و انرژی خود را تنها روی قسمت پذیرایی و نشیمن نگذارید.
 

روف گاردن


روف گاردن موضوعی است که هر روز در دنیا بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. شما وقتی وارد یک خانه یا باغ می‌شوید، اولین چیزی که مشاهده می‌کنید فضای سبز آن جاست. این فضا اگر زیبا باشد، شما را مجذوب خود خواهد کرد و توجه شما آنقدر به آن جلب خواهد شد که حتی شاید داخل خانه برای شما بی اهمیت شود. همچنین اگر محوطه سازی فضای سبز بیرونی به صورت صحیح و با اصول زیبایی شناسی انجام شده باشد، می‌توانید عصر ها به فضای سبز خود بروید و از زیبایی و حس طبیعت استفاده کنید. همانطور که می‌دانید، گیاهان به خودی خود باعث تعادل دمای اطراف خود می‌شوند؛ البته تنها در این زمینه، مورد استفاده قرار نمیگرند بلکه حتی گیاهان قادر خواهند بود هوا را برای شما تصفیه کنند تا بتوانید زندگی سالم تری داشته باشید. اگر شما هم نیازمند محوطه سازی و طراحی فضای سبز بیرونی به صورت اصولی هستید، می‌توانید با کارشناسان ارگ بند سازه برای روف گاردن تماس بگیرید.

 

طراحی پلان ساختمان و طراحی نما


یک ساختمان که به خوبی طراحی شده باشد از لحاظ ظاهری چهره جذابی دارد، سازگار با محیط زیست است و می تواند نیازهای فعلی و آینده افرادی که در آن زندگی می کنند را فراهم کند. اولین قدم برای رسیدن به چنین هدفی، طراحی پلان ساختمانی و طراحی نمای آن است. پلان اولیه ساختمان اگر به درستی و با اصول خاص معماری طراحی شده باشد می توان انتظار داشت ساختمانی که بر پایه آن ساخته می شود از همه لحاظ اصولی و استاندارد باشد. طراحی نقشه ساختمان مسکونی از پیچیده ترین و سخت ترین خدمات در رشته معماری می باشد که اکثر کارشناسان و اساتید به آن اذعان دارند. طراحی نقشه ساختمان مسکونی برای هر شخصی بسته به وضعیت اجتماعی اقتصادی و فیزیکی خانوار متفاوت است. علی رغم اینکه متأسفانه بعضاٌ به این موضوع اهمیت نمی دهند؛ انتخاب طراحی نقشه ساختمان مسکونی می تواند روی وضعیت روانی و رفاهی خانواده شما تبعات مثبت یا منفی داشته باشد. پس در این امر نهایت دقت را داشته باشید.

 

طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال


اجرای پروژه تاسیسات الکتریکال شامل زیر گروه های مختلفی از نصب و راه اندازی پست های کامپ قدرت تا اجرای سیستم های جریان ضعیف و شبکه دیتا می باشد که جهت اجرای دقیق هر یک از این گروه ها، بایستی از نفرات متخصص و مجربی در زمینه های مرتبط استفاده نمود. طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال با توجه به تخصصی بودن بسیاری از آیتم های موجود و اجرای همزمان تجهیزات فشار ضعیف و جریان ضعیف دارای اهمیت دوچندان می باشد. برقرارری هماهنگی و نظم در اجرای تاسیسات الکتریکال و مکانیکال می تواند از بسیاری هزینه های دوباره کاری و تحمیلی جلوگیری به عمل آورد. یکی‌ از شاخصه ‌های اصلی‌ که در تیم طراحی تاسیسات الکتریکی و مکانیکال شرکت ارگ بند سازه دیده میشود ، تجربه اجرایی تیم طراحی است که کمک می‌کند طرح ارایه شده در هنگام اجرا به هیچ مشکلی برخورد نکند و یا در اجرای پروژه، تیم اجرایی به مشکلات رایجی اعم از: عدم هماهنگی‌ در رایزر ها، عدم سینی گذاری مناسب و…. برخورد نکنند که ‌این نشان از تجربه بالا و تخصص تیم طراحی است.

 

هوشمند سازی ساختمان


BMS یا Building management system هوشمند سازی ساختمان و یا مدیریت هوشمند ساختمان که مانند سخت‌افزارها و نرم‌افزارهایی هستش که برای مانیتور کردن و کنترل یکپارچه و مستقیم قسمت‌های مهم در ساختمان ما نصب و راه اندازی می‌شوند که برای هوشمند سازی ساختمان است. وظیفه این سیستم که در اصل به نوعی هوشمند سازی ساختمان را بر عهده دارد، پایش مداوم قسمت های مختلف ساختمان و اعمال فرمان‌های مختلف به آن میدهد . به نحوی که عملکرد اجزاء مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و در شرایط بهینه و با کاهش مصارف ناخواسته و تخصیص منابع انرژی باشد . . به بیان ساده‌تر و راحت تر این سیستم که هوشمنده سازی ساختمان نام دارد, بر کلیه فعالیت‌های ساختمان مانند : باز و بسته شدن درها، ورود و خروج افراد در خانه ، سیستم‌ های روشنایی منزل، سیستم‌ های تهویه مطبوع پنجرها و پرده اتاق‌ها و سیستم صوتی و تصویری و غیره نظارت دارد . که این یک المان خوب و مثبت برای ساختمان است. ارگ بند سازه: بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن و طراحی پلان ساختمان و نما