بازسازی واحد مسکونی

بازسازی واحد مسکونی

بازسازی و نوسازی واحد های مسکونی به دالئل مختلف بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته اخیراً است.

داشتن خانه ای ایده آل و دارای جذابیت، افزایش ناگهانی قیمت واحد های نوساز، عالقه شدید به داشتن ملک فعلی و موارد دیگر، ازاین دست دالئل می باشند. بازسازی و نوسازی ساختمان یک کار بسیار تخصصی است که از حساسیت ویژه ای در انجام اصولی مراحل کار برخوردار می باشد. اولین قدم صحیح جهت انجام هرگونه بازسازی، انتخاب یک تیم مشاوره و اجرائی مجرب و کارکشته است. روند بازسازی ساختمان شامل مراحل مختلفی است که همه آنها باید کاملا به ترتیب و بدون نقص انجام گیرند. تیم مجرب بازسازی ارگ بند سازه، به صورت key turn و با در نظر گرفتن تمام جوانب سعی در ارائه بهترین مشاوره و کم هزینه ترین راه کار را به شما عزیزان دارند و پیوسته از ابتداء تا انتهای پروژه به صورت دوره ای گزارشات مکتوب از روند اجرائی پروژه و جدول هزینه ها را به کارفرمایان محترم ارائه می نمایند.

قدم اول

اولین قدم انتخاب پیمانکار و گروه متخصص در امر نوسازی و بازسازی می باشد. شما پس از برقراری تماس با تیم مشاوره ارگ بند سازه، به جلسه توجیح و تبادل نظر دعوت می شوید. تیم مشاوره و طراحی ارگ بندسازه، پس از دریافت خواسته ها، و نیاز های کارفرما، اقدام به بررسی محیطی از محل پروژه و ابعاد برداری می نمایند. پس ازمدت زمان معین وبا امکان سنجی دقیق از محیط پروژه، طرحهای اولیه و برآورد هزینه های بازسازی طی یک جلسه، با کارفرمایان محترم به اشتراک و تبادل نظرگذاشته می شود. آخرین اقدام در مرحله اول تأیید نظرات، طرح ها و برآورد قیمت می باشد و با عقد قرارداد کار بازسازی به صورت رسمی کلید می خورد.

قدم دوم

آغاز کار تخریب و نخاله برداری از محل کارگاه که در عین ساده بودن از دیدگاه مردم عادی، کار بسیار حساس، دشوار و خطرناکی می باشد. تیم بازسازی ارگ بند سازه، با بکارگیری اکیپ تخریب مجرب و ماهر و همچنین با در نظرگرفتن تمام اصول ایمنی، در مدت معین کار تخریب و نخاله برداری را با بهترین کیفیت انجام می دهند. الزم بذکر است درتمام مدت انجام پروژه بازرسی های دوره ای توسط مهندسین ارگ بند سازه انجام میگیرد و در صورت مشاهده کوچک ترین اهمال و یا خطا بالفاصله گزارش به مدیریت ارسال و تصمیم مقتضی در مورد ادامه روند کار اتخاذ میگردد. پس از پایان تخریب و نخاه برداری، تیم مهندسین HSE ارگ بند سازه مطابق با نقشه و طرحهای تأیید شده اقدام به عالمت گذاری، پالن آکس بندی وکد ارتفاعی می نمایند تادر مرحله بعدی، احتمال کوچیکترین ضریب خطا به صفربرسد.

قدم سوم

حال بهتر است قبل از هر اقدام عملی، تمام بخش های پروژه مورد بررسی قرار گیرد تا درصورت احتمال
بروز مشکل، ابتدا آنها را رفع و سپس عملیات اجرائی بازسازی مطابق با طراحی را آغاز کرد. بررسی های میدانی اولیه شامل:
سیم کشی و تأسیسات برقی، لوله کشی ها و تأسیسات آب گرم، گرمایش، سرمایش، دیوارها) طبله یا نم خوردگی (دیوارها) ترک و نشست (کف پوش ها) فرسایش و نم خوردگی(سقف، پنچره ها، دربها، سرویسهای بهداشتی) کف و سنگها( شیرآالت، کابینت ها) سینک، هود، اجاق (تراس و پاسیو) ، استخر، سونا، جکوزی و تأسیسات مربوطه
در صورت وجود هرگونه مشکل زیرساختی، ابتدا آنرا رفع و سپس بستر جهت آغاز عملیات اجرائی آماده می گردد.

قدم چهارم

مواردی که در این مرحله قرار دارند از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشند که در اصل هستئه مرکزی کار بازسازی است. (اقدامات اجرائی که به صورت سر فصل در دسته بندی ذیل قابل مشاهده میباشد.) پس از رفع عیوب و مشکالتی که در بررسی های فنی و مهندسی یافت شده بود و حصول اطمینان از این که ساختمان ازلحاظ زیر ساخت هیچ مورد و مشکلی ندارد، می توانیم اقدام به پیاده سازی طرحهای بازسازی و اصطالحاً مرحله دیوار جینی را آغاز نمائیم. پس از اتمام دیوار جینی، سقف کاذب، کناف و چهارچوب گذاری قالب اصلی پروژه شکل گرفته است. اکنون پروژه وارد یکی از اصلی ترین بخش های بازسازی می شود که از نظر برخی کارفرمایان محترم، مهم ترین مرحله می باشد. (نازک کاری) نازک کاری شامل مراحل مختلف و متنوعی میباشد که اجرای سرویس ها، کابینت، آشپزخانه، نقاشی، کاغذ دیواری و در نهایت نصب تمام متعلقات مانند شیر آالت، سیستم روشنائی و …

بیشتر بخوانید: وام خودرو

قدم پنچم

در پایان، تمام اقدامات اجرائی در پروژه توسط تیم مهندسین ارگ بند سازه به صورت جزء به جزء بررسی شده ودر صورت تمایل کارفرمای محترم نقشه های built As تحویل ایشان میگردد. پس از حصول اطمینان از اجراء تمام مراحل و نصب اجزاء، پروژه آماده تحویل میباشد.

<<خوش آمدید>>
اکنون زمان تحویل واحد جدید و بازسازی شده به شما می باشد تا از محیط جدید خود نهایت لذت
راببرید. (شرکت ساختمانی ارگ بند سازه با اطمینان، پروژه انجام شده را از نظر فنی و اجرائی ضمانت نموده و در انتهای قرارداد ضمانت نامه کتبی را به همراه کلید ها و یا کد دسترسی دربهای الکترونیکی تحویل کارفرمای محترم می نماید.)

((به امید دیدار شما در پروژه های بعدی))

بیشتر بخوانید: وام سیم کارت

ارگ بند سازه

 شرکت ساختمانی ارگ بند سازه با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینه) در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مدیر عامل: محمدرضا سلیمی

آدرس شرکت

پاسداران، گلستان ۵، پلاک ۲۰۹، طبقه اول، واحد ۳

  • 25
  • 2,239
  • 34,525

© تمامی حقوق این سایت، متعلق به شرکت ارگ بند سازه می‌باشد.