روف گاردن در زعفرانیه

روف گاردن در زعفرانیه

روف گاردن در زعفرانیه یا همان بام سبز ، به فضایی گفته میشود که در پشت بام ساختما و یا در تراس های آنها ایجاد میشود. به طور خلاصه وار ، روف گاردن در زعفرانیه بنا به زیبایی و حس داشتن یک باغچه زیبا و طبیعی بسیار مورد توجه خانواده ها و یا دارندگان آپارتمان ها و خانه هستند.

روف گاردن یک حس حال سر زندگی به انسان میدهد. برای همین نیاز است تا هر ساختمانی ، در صورت درخواست و ایجاب شرایط ، یک روف گاردن زیبا در آن ساختمان کار شود. در ادامه این مقاله به انواع و مزایای یک روف گادرن در زعفرانیه خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: ثبت شرکت در اندیشه

چرا روف گاردن در زعفرانیه؟

خب در کلان شهر زعفرانیه ، همواره برای اینکه از در آرامش خوبی زندگی خود را سر کنیم و یا حتی ، از سر و صدای شهری و یا اینکه کمی حس و حال طبیعتی و باغ را تجربه کنیم به کجا ها میتوانیم برویم؟ خب مسلما میگید به پارک ها و فضای سبز اطراف شهر.

اما این مسیر پر رفت و آمد در این اوضاع کرونایی و یا حتی شلوغی و سر و صدای آن نمی ارزد. برای همین ما روف گاردن را به شما پیشنهاد میکنیم.

با خلق یک فضای سبز و باغچه مانند ، هم از سر و صدای شهری ، شلوغی و کرونا دور خواهید ماند. شرکت ارگ بند سازه ، یک سازنده بزرگ در حوضه روف گاردن است. شما میتوانید با مشاوره و بازدید ساختمان از شرکت ما و همچنین نازل ترین قیمت ، صاحب یک بام سبز یا همان روف گاردن در زعفرانیه شوید.

مزایا ساخت روف گاردن در زعفرانیه!

 • درو شدن از آلایندگی هوا بهبود کیفیت هوا
 • کاهی صدا خودرو ، عایق عالی
 • کاهش گرما
 • زیبا سازی ساختمان
 • ورود کمتر گرد و غبار به ساختمان
 • آرامش روحی روانی عالی
 • خنک شدن ساختمان و سازه بین 50 تا 90 درصد
 • افزایش طول عمری ساختمان و سازه
 • مصرف کمتر انرژی ، همچون برق و گاز و سایر موارد…
 • ایجاد شدن یک زیستگاه طبیعی
 • و…

اما روف گاردن در زعفرانیه به چند دسته تقسیم میشوند؟

همچنین بخوانید : هزینه باز سازی ساختمان در سال 1400

انواع روف گاردن در زعفرانیه

برای ساخت روف گاردن در زعفرانیه و استفادهاز فضای دلنشین آن اول باید به تمام دسته ها از روف گاردن های قابل ساخت بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

 • سیستم گسترده ( extensive )
 • سیستم متمرکز   ( intensive )
 • سیستم جعبه گیاه ( planter box )
 • سیستم ترکیبی   ( synthetic )

در ادامه میخواهیم به هر کدام از این نوع از روف گاردن در زعفرانیه بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

سیستم گسترده (extensive) روف گاردن در زعفرانیه

این سیستم که به اختصار دیگری ، بام سبز نام دارد ، فقط برای ایجاد یک فضای سبز در بام خانه است. به این صورت که این بام بیشتر از تعداد زیادی گیاهان را در آن نگهداری نمیکنند و نهایت عمق خاک در این روف گاردن بین 3 تا 9 سانتی متر است.

در این سیستم از روف گاردن در زعفرانیه ، فقط پرسنل نگهداری از گیاهان و یا همان باغبان ها در آن رفت آمد دارند. این نوع روف گاردن ها برای پوشش سبز آن از چمن های نروژی استفاده میشوند ، برای قسمت ها و بام هایی که سرازیری و یا شیب دارند این چمن بیشتر مورد پسند قرار میگرد.

همچنین بخوانید : هوشمند سازی ساختمان در فرمانیه به صورت مدرن

سیستم متمرکز (intensive) روف گاردن در زعفرانیه

سیستم متمرکز روف گاردن در زعفرانیه در واقع به روفگاردنی گفته میشود که ، پلتفرمی همانند یک باغ و یا پارک دارند. در این سیستم شما ناظر گیاهان متفاوت و همچنین درخت و درخچه هایی بود که همانند فضای یک باغ یا پارک تزئین شده.

این را در نظر داشته باشید که در حین ساخت روف گاردن در زعفرانیه ، در صورت درخواست کار فرما ، میتوان از آب نما ها و یا وسایل و لوازم سنگین تزئینی استفاده کرد. برای این ماجرا باید ساختمان مستحکم شود.

شرکت ما پس از بازدید از ساختمان شما و مشاوره مربوطه ، به شما خواهند گفت نیازی به مستحکم سازی سازه است یا خیر. تمام کار های مستحکم سازی ساختمان توسط تیم ما انجام میشود.

سیستم جعبه گیاه (planter box) روف گاردن در زعفرانیه

در این سیستم از روف گاردن در زعفرانیه ، درمکان مورد نظری را که معمولا کل بام است را پوشش میدهند ، تا گیاهان را در جعبه های مخصوص در میان آنها قرار دهند. از این سیستم روف گاردن بیشتر در ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد و برای راه اندازی آن نیاز به یک لابه پیوسته در کف بام است تا بتوان یک بام سبز خوب در آنجا تعبیه کرد.

در این مورد مصالح کمتری مورد استفاده قرار میگیرد و زیبایی معقولی برای شما به ارمغان می آورد.

البته این نکته حائز اهمیت است که در این روش بیشتر از 3 تا 5 نوع گیاه و درخچه های کوچکی نیز مورد استفاده قرار میگرند تا به زیبایی بام سبز شما بیافزاید.

سیستم ترکیبی (synthetic) روف گاردن در زعفرانیه

در این سیستم از روف گاردن در زعفرانیه ، همانطور که از اسمش پیداست ، ترکیبی است. در این نوع از بام سبز ، به صورت ترکیب دو سیستم ، گسترده و متمرکز است . روف گاردن شما دارای فواید دو بامی است.

در این حالت نیز باید ساختمان شما در حد نیاز مستحکم شود تا خدای نکرده درآینده دچر مشکلی نشویم.

شرکت ما تمام این سیستم های گفته شده و همچنین مستحکم سازی ساختمان را به صورت حرفه انجام میدهد.

همچنین بخوانید : قیمت هوشمند سازی ساختمان

ساخت روف گاردن در زعفرانیه به صورت 0 تا 100

شرکت ارگ بند سازه ، با داشتن سابقه طولانی در حوضه ساخت روف گاردن در زعفرانیه ، با در نظر داشتن تمام استاندارد های موجود و زیبایی کار ، همواره یکی از برترین های این حوضه بوده است.

تمام پِلَن هایی که کمی پیش در بالا خواندید ، این شرکت از مستحکم سازی و تا طراحی ، ساخت و راه اندازی هر کدام از سیستم های مورد نظر شما ، از صفر تا صد قضیه توسط شرکت ما یعنی ارگ بندسازه صورت میگیرد.

خواسته شرکت ما رضایت شماست. شما همواره میتوانید برای بازدید از ساختمان و بام مورد نظر و همچنین ماشوره های لازم با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس در زیر این مقاله درج شده.

از همراهی شما در این مقاله بسیار سپاس گذاریم.

ارگ بند سازه

 شرکت ساختمانی ارگ بند سازه با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینه) در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مدیر عامل: محمدرضا سلیمی

آدرس شرکت

آدرس : تهران، خیابان پاسداران، گلستان پنجم

بازدید

بازدید امروز :5

بازدید دیروز :59

بازدید کل :71165

© تمامی حقوق این سایت، متعلق به شرکت ارگ بند سازه می‌باشد.