هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه

هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه به صورت حرفه ای

شرکت ارگ بند سازه آماده ارائه انواع خدمات در زمینه هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه خدمت شما عزیزان است. تیم ارگ بند سازه در این زمینه سابقه ی بالایی داشته و در پروژه های خود ، از مهندسان ، طراحان ، و متخصصان مجرب ، با سابقه ی بالا ، استفاده می کند. در این مقاله ، می خواهیم به صورت کلی در مورد  هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه توضیح دهیم و مزایای هوشمند سازی ساختمان در زعفرانهی را مورد بررسی کامل قرار دهیم. با ما تا آخر این مقاله ، همراه باشید.

هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه

زعفرانیه ، یکی از محله های شمال شهر تهران و در منطقه شمیران است. ، این محله ، که در کوه پایه های البرز قرار دارد ، و آمیزه ای از شهر سازی مدرن و سنتی در آن به چشم می خورد. زعفرانیه یکی از گران قیمت ترین مناطق تهران می باشد.

این محله از شمال به ارتفاعات توچال ، از جنوب به خیابان ولی عصر و محمودیه ، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می شود. زعفرانیه یکی از مرتفع ترین ، محله های پایتخت است و 1650 تا 1800 متر از سطح دریا ارتفاع دارد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین مزایای هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه چیست ؟

هوشمند سازی ساختمان BMS یا {Building management system} هوشمند سازی ساختمان و یا مدیریت هوشمند ساختمان که مانند : سخت‌افزارها و نرم‌ افزار هایی هستش ، که برای مشاهده کردن و کنترل یکپارچه و مستقیم قسمت‌ های مهم در ساختمان ما نصب و راه اندازی می‌شوند ، که برای هوشمند سازی ساختمان است. وظیفه این سیستم که در اصل به نوعی هوشمند سازی ساختمان را بر عهده دارد ، پایش مداوم قسمت های مختلف ساختمان و اعمال فرمان‌های مختلف به آن میدهد . به نحوی که عملکرد اجزاء مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و در شرایط بهینه و با کاهش مصارف ناخواسته و تخصیص منابع انرژی باشد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین مزایای هوشمند سازی ساختمان را مطالعه کنید.

به بیان ساده‌ تر و راحت تر این سیستم که هوشمند سازی ساختمان نام دارد ، بر کلیه فعالیت‌های ساختمان مانند : باز و بسته شدن درها، ورود و خروج افراد در خانه ، سیستم‌های روشنایی منزل ، سیستم‌های تهویه مطبوع پنجرها و پرده اتاق‌ها و سیستم صوتی و تصویری و غیره نظارت دارد ، که این یک المان خوب و مثبت برای ساختمان است .

با هوشمند سازی ساختمان کاربر حتی در زمان هایی که در ساختمان حضور ندارد می تواند سایر سیستم ها را بررسی و کنترل کند.

به طور مثال تصاویر دوربین های مدار بسته را بررسی کند، سیستم های گرمایشی و سرمایشی را روشن یا خاموش کند یا حتی درجه دمای محیط را افزایش یا کاهش دهد. همچنین کاربر می تواند وضعیت سیستم را بر روی حالت خودکار قرار دهد تا سیستم هوشمند با توجه به شرایط ساختمان بهترین تصمیم را گرفته و اجرا کند. در ادامه خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، که مهم ترین مزایای هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه چیست ، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : قیمت هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه

مهم ترین مزایای هوشمند سازی ساختمان چیست؟

بالا رفتن ارزش خانه 

مسلما شما عزیزان با هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه ، می توانید به راحتی تمامی المان های روز دنیا مانند : تکنولوژی های مدرن را روی ساختمان خود پیاده سازی کنید و هنگام ساخت یا خرید خانه با این کار می توانید ، آینده بهتری را برای ساختمان خود رقم بزنید و این مورد را در نظر داشته باشید ، که قطعا هنگام فروش خانه منافع آن را خواهید دید.

همچنین برخی از افراد در هنگام ساخت و ساز این امر را ، یک المان اضافی می دانند ، اما باید گفت که شما می توانید با اتوماسیون ساختمان ، به ساکنان آن احساس امنیت و اطمینان را منتقل کنید و از مزایای بسیار خوب آنها استفاده کنید.

داشتن دست باز تر برای رسیدگی به سایر کار های زندگی !

اگر شغل شما به صورت دورکاری هستش ، هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه ، بسیار می تواند به شما کمک کننده باشد و می توانید با استفاده از آن اموری مانند : خاموش کردن فن ، روشن یا خاموش کردن چراغ های اضافی را به صورت اتوماتیک انجام دهید و برای این کار ها فقط کافی است ، تلفن را بردارید و روی چند گزینه کلیک کنید و یا به سادگی تمامی کار ها را به دستیار مجازی بسپارید.

افزایش ایمنی در سیستم های هوشمند سازی

در شرایط بحرانی با ارسال سریع و به موقع اعلام خطر می‌توانید از حوادث و کاهش اثرات  اون نیز جلوگیری کنید  و به طور خودکار و اتوماتیک پیام اضطراری را برای بخش‌ها و اتاق‌های خانه ارسال میکند. و تمام کنترل درب ورودی و اتصال آن به دوربین‌های مدار بسته و دستگاه‌های ثبت ورود می‌تواند ایمنی سیستم را به‌طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد و نیز نیز بسیرا مهم است که با هوشمند سازی ساختمان این امکان به ساختمان شما اضافه میشود . .

استفاده بهینه از تجهیزات و افزایش عمر مفید آن ها برای هوشمند سازی ساختمان

شما با استفاده از هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه ، می توانید علاوه بر کاهش مصرف انرژی با خاموش نمودن و کنترل آن‌ها موجب کاهش استهلاک و افزایش طول عمر دستگاه‌ها و نیز کاهش هزینه‌ها می‌شود.

کاهش چشمگیر هزینه‌های مربوط به نگهداری و بهینه‌سازی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی ان

استفاده از سیستم هوشمند سازی ساختمان به‌طور متوسط ۲۰ درصد از مصرف انرژی و هزینه‌های جاری ساختمان را کم می‌کنه.

امکان مانیتور و کنترل تمامی نقاط تحت کنترل از طریق یک  یا همان کامپیوتر PC و یا اینترنت

با توجه به یکپارچه‌سازی ساختمان،و هوشمند سازی ساختمان تمام تجهیزات به‌صورت هماهنگ کارکرده و امکان تداخل و بروز مشکلات ناشی از عدم هماهنگی از بین می‌رود و این خیلی نکته خوب و کار امدی است ..

  • ارائه سیستم کنترلی با قابلیت برنامه‌ریزی زمانی عملکرد
  • ایجاد محیطی مطلوب برای افراد حاضر در ساختمان برای هوشمند سازی ساختمان
  • عدم نیاز به پیمانکار دائمی ساختمان

امکان گرفتن گزارش‌های آماری از تمامی تجهیزات و عملکرد آن‌ها به منظور بهینه‌سازی مصرف

بیشتر بخوانید : شرکت هوشمند سازی ساختمان

شرکت ارگ بند سازه آماده ارائه انواع خدمات در زمینه هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه خدمت شما عزیزان است. تیم ارگ بند سازه در این زمینه سابقه ی بالایی داشته و در پروژه های خود ، از مهندسان ، طراحان ، و متخصصان مجرب ، با سابقه ی بالا ، استفاده می کند. در این مقاله ، می خواهیم به صورت کلی در مورد  هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه توضیح دهیم و مزایای هوشمند سازی ساختمان در زعفرانهی را مورد بررسی کامل قرار دهیم. با ما تا آخر این مقاله ، همراه باشید. بیشتر بخوانید: وام خودرو

هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه حرفه ای

سایر خدمات ارگ بند

بازسازی ساختمان

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان ، روشی صحیح برای تغییر است به این دلیل که ، اصولا هزینه اون به نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شود که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده است ، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته می شود.

در شرکت ما ، علاوه بر طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال ، بازسازی ساختمان نیز ، به صورت حرفه ای انجام داده می شود. در آخر می توانید راه های ارتباطی برای هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه را مطالعه کنید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است. طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در شرکت ارگ بند سازه

اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب و اثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود.

بیشتر بخوانید: تریلی ترانزیت

هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه

شما عزیزان می توانید برای هوشمند سازی ساختمان در زعفرانیه ، با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

ارگ بند سازه

 شرکت ساختمانی ارگ بند سازه با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینه) در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مدیر عامل: محمدرضا سلیمی

آدرس شرکت

پاسداران، گلستان ۵، پلاک ۲۰۹، طبقه اول، واحد ۳

  • 33
  • 2,247
  • 34,533

© تمامی حقوق این سایت، متعلق به شرکت ارگ بند سازه می‌باشد.