دکوراسیون داخلی

به طور کلی دکوراسیون داخلی عبارت است از <<همگون سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردن رنگ ها، جداره ها مبلمان و اکسسوری ها در یک فضای داخلی به صورت خلاقانه>>

با توجه به تعریف بالا زمانی که ما خانه خود را تزئین می کنیم و درمورد چیدمان فضای آن فکرمی کنیم نقش یک دکوراتور داخلی را ایفا می کنیم. با این وجود دکوراسیون داخلی مثل سایر هنر ها، دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که با در نظر گرفتن آنها می توان محیطی کاربردی تر در عین زیبایی خلق کرد.

دکوراسیون داخلی مربوط است به هنر و علم و ایجاد یک فضای داخلی که برای کاربرانش از لحاظ ساختار زیبایی شناسی خوشایند و به لحاظ کاربردی مفید است. به تعبیری دکوراسیون داخلی به این می پردازد که چگونه می توان یک پلان آزاد را با مبلمانی که مکمل فضا است و به کاربردن اکسسوری های متناسب با آن فضا و ترکیب آنها با نور پردازی کلی فضا ترکیب کرد و محیطی ایده آل برای کاربر به وجودآورد.

طراحی و دکوراسیون داخلی دارای سبک های متعددی است که از جمله آن می توان به سبک های مدرن، پست مدرن، مینیمان، کلاسیک، نئوکلاسیک و … اشاره کرد که هرکدام از آنها به زیر سبک ها و سبک های منطقه ای تقسیم بندی می شوند مثل سبک مراکشی، سبک چینی، سبک فرانسوی و …

دکوراسیون داخلی، انجام خدمات دکوراسیون داخلی 100% حرفه ای

شما می توانید با دکوراسیون داخلی منازل خود را لوکس و زیبا کنید. شرکت ارگ بند امور دکوراسیون داخلی را با استفاده از طراحان حرفه ای و با تجربه ، امور دکوراسیون داخلی را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام می دهد. در ادامه ی این مقاله می خواهیم درباره ی مزایا ، انواع سبک ها ، و فاکتور های اساسی در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی در شرکت ارگ بند سازه توضیح دهیم. پس ، با ما همراه باشید.

یک سوال ؟ اصلا دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل و … است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است. در این مقاله می خواهیم درباره ی ویژگی های طراحی داخلی ساختمان صحبت کنیم ، با این مقاله از سایت ارگ بند سازه همراه باشید.

بیشتر بخوانید: بازسازی ساختمان

اقدامات دکوراسیون داخلی :

اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب واثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود. در مقاله دکوراسیون داخلی چیست می خواهیم درباره ی هر یک از اقدامات آن توضیح بدهیم.

دکوراسیون داخلی چیست؟

انتخاب رنگ دیوار ها در دکوراسیون داخلی

در شرکت ارگ بند سازه ، برای طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار استفاده می شود. طراحان شرکت ما ، از رنگی استفاده می کنند که با تمام وسایل داخل خانه همخوانی داشته باشد.

ست کردن مبل ها

در ارگ بند سازه ، طراحان بهترین مبل ها را برای خانه شما انتخاب می کنند. مبل های مد روز با بهترین کیفیت و قیمت در خانه ی شما استفاده می شود. شما با طراحی در ارگ بند سازه می توانید بهترین مبل ها را در خانه ی خود داشتنه باشید.

انتخاب کف برای طراحی دکوراسیون داخلی

طراحان ارگ بند سازه این اختیار را دارند که کف خانه شما چه نوعی باشد. آن ها با توجه به دیزاین خانه ، نوع کف خانه را انتخاب کرده و بهترین جنس را ، استفاده می کنند. کف خانه شما می تواند : پارکت ، سرامیک ، کاشی ، و … باشد.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی منزل

هوشمند سازی

اقداماتی برای کنترل از راه دور کردن ابزار های خانه را هوشمند سازی می گویند. برای مثال شما می توانید لامپ های خانه را کنترلی بکنید تا با کنترل شما خاموش و روشن شود. می توانید کولر یا بخاری هوشمند سازی کنید. می توانید در های خانه را هوشمند بکنید و مثال هایی از این قبیل را می توانید به شرکت ارگ بند سازه بسپارید.

انتخاب لوازم خانگی

طراحان ارگ بند سازه تلاش می کنند تا بهترین اسباب و لوازم را در دکوراسیون داخلی استفاده کنند تا زیبای خاصی داشته باشد. این تیم بهترین مدل ها را با بهترین رنگ ها و ساختار ها انتخاب می کنند تا خانه ی شما خاص و تک باشد.

طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی، مزایای دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد

شما با دکوراسیون داخلی منزل خود ، آن را زیبا می کنید. در شرکت ارگ بند سازه از بهترین و مجرب ترین طراحان در دکوراسیون داخلی استفاده می شود تا آپارتمان شما به طور منحصر به فرد طراحی شود.

طراحی متعادل و منظم

در شرکت ارگ بند سازه ، طراحان ، طراحی منزل شما را به طور منظم انجام می دهند. طراحان به طوری طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی را انجام می دهند که تعادل در منزل شما حفظ شود  ، یعنی این که از شلوغ کردن محیط خانه جلوگیری شود.

طراحی ، به خواست شما

شما در شرکت ارگ بند سازه ، می توانید با طراحان و متخصصان صحبت کنید و نظراتتان ثبت کنید. طراحان نظرات و خواسته های شما را بررسی می کنند و آن را به بهترین شکل در دکوراسیون داخلی پیاده می کنند.

به اجرا درآوردن تمام سبک ها

شما می توانید در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی ، تمامی سبک ها را دیده و سبک مورد نظر و دلخواه خود را انتخاب کنید. طراحان شرکت ارگ بند سازه ، با تمامی سبک های دکوراسیون داخلی آشنایی کامل دارند و سبک مورد نظر شما را به بهترین شکل طراحی می کنند.

 

اقدامات دکوراسیون داخلی

افزایش جذابیت

شما با انجام دکوراسیون داخلی کاملا حرفه ای خود ، می توانید در همان نگاه اول افراد را نسبت به عناصر خانه تان جذب کنید و آنها را بتوانید جذب دکوراسیون و زیبایی خانه خود کنید. همینطور این مورد آرامش شما را نیز بالاتر می برد ، چرا که با استفاده از یک دکوراسیون داخلی بسیار حرفه ای ، می توانید از فضای بسیار زیبای خانه خود نهایت لذت را ببرید.

راحتی

شما با طراحی دکوراسیون داخلی کاملا حرفه ای و جذاب می توانید ، احساس راحتی کنید و همچنین تمامی مخاطبان آن خانه ، چه موقت و چه دائمی می توانند احساس امنیت و راحتی کنند و این یکی از بزرگ ترین مزایای دکوراسیون داخلی ، برای شما عزیزان است.

داشتن نظم و هماهنگی المان های خانه

شما با طراحی داخلی خود ، می توانید به خوبی تمامی لوازم موجود در خانه مانند : مبلمان و… را به خوبی در فضای خانه ، از نظر شکل و رنگ به طور کامل هماهنگی ببخشید و به آن نظم بدهید.

هوشمند سازی ساختمان در دکوراسیون داخلی

اقداماتی برای کنترل از راه دور کردن ابزار های خانه را هوشمند سازی می گویند. برای مثال شما می توانید لامپ های خانه را کنترلی بکنید تا با کنترل شما خاموش و روشن شود. می توانید کولر یا بخاری هوشمند سازی کنید. می توانید در های خانه را هوشمند بکنید و مثال هایی از این قبیل را می توانید به شرکت ارگ بند سازه بسپارید.

BMS یا Building management system هوشمند سازی ساختمان و یا مدیریت هوشمند ساختمان که مانند سخت‌افزارها و نرم‌افزارهایی هستند که برای مانیتور کردن و کنترل یکپارچه و مستقیم قسمت‌های مهم در ساختمان ما نصب و راه اندازی می‌شوند که برای هوشمند سازی ساختمان است. وظیفه این سیستم که در اصل به نوعی هوشمند سازی ساختمان را بر عهده دارد، پایش مداوم قسمت های مختلف ساختمان و اعمال فرمان‌های مختلف به آن میدهد . به نحوی که عملکرد اجزاء مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و در شرایط بهینه و با کاهش مصارف ناخواسته و تخصیص منابع انرژی باشد. به بیان ساده‌تر و راحت تر این سیستم که هوشمنده سازی ساختمان نام دارد, بر کلیه فعالیت‌های ساختمان مانند : باز و بسته شدن درها، ورود و خروج افراد در خانه ، سیستم‌ های روشنایی منزل، سیستم‌ های تهویه مطبوع پنجرها و پرده اتاق‌ها و سیستم صوتی و تصویری و غیره نظارت دارد . که این یک المان خوب و مثبت برای دکوراسیون داخلی منزل است.

فاکتور های اساسی در دکوراسیون داخلی

1- نقش مبلمان در دکوراسیون داخلی

مبلمان ، نقش بسیار زیادی در زیبا سازی دکوراسیون داخلی دارد. به تمامی لوازمی که برای نشستن از آن در خانه استفاده می شود ، مبلمان گفته می شود مثل : میز و صندلی ناهار خوری ، صندلی بار و میزبان ، و مبل پاف .

رنگ های مبلمان ، 30 درصد رنگ دکوراسیون داخلی منزل را در بر می گیرد و باید در انتخاب آن دقت کرد تا با سایر لوازم خانه و دیوار ها ، کف ، همخوانی داشته باشید.

2- قاب روی دیوار

قاب عکس و نقاشی روی دیوار ، مانند روحی زنده برای خانه است و زیبایی بسیار زیادی به خانه می دهد. استفاده از تابلو های نقاشی ، تابلو های خوشنویسی ، تابلو فرش ها و … باید متناسب با سبک و سلیقه ی دکوراسیون باشد. در دکوراسیون داخلی ، منزل شما با سلیقه و انتخاب شما ، با بهترین قاب ها ، طراحی می شود.

3- نور و روشنایی

نور و روشنایی یک چیز جادویی در دکوراسیون داخلی است و بسیار مهم است. در دکوراسیون داخلی ، المان نور و روشنایی باید رعایت شود ، به طوری که خانه ، تاریک نباشد. در طراحی دکوراسیون منزل ، باید از شاخه های نوری مثل : لوستر ، انواع لامپ ها و نور خورشید استفاده کرد ، که تمام این موارد در شرکت ارگ بند سازه رعایت می شود.

4- پارتیشن بندی فضای منزل

یکی از کار های سخت در دکوراسیون داخلی ، در متراژ های بالا ، پر کردن فضاهای خالی خانه است. پارتیشن بندی ، یعنی اینکه شما فضا های بزرگ خانه را به فضا های کوچکتر تقسیم کنید. چند مورد از پارتیشن بندی در خانه در شرکت ارگ بند سازه :

جدا کردن فضای ورودی از پذیرایی

جدا کردن آشپزخانه از ناهار خوری

جدا کردن راهرو و اتاق ها از پذیرایی

5- رنگ دیوار ها در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی

دیوار های خانه ، 30 درصد از جلوه ی دکوراسیون منزل را در بر می گیرد. وقتی فردی وارد خانه می شود اولین چیزی که نظر او را جلب می کند ، دیوار و رنگ آن است. در شرکت ارگ بند سازه ، در دکوراسیون داخلی منزل ، متخصصان و طراحان ، بهترین رنگ ها را برای منزل شما انتخاب می کنند.

6- داشتن کف پوش مناسب

کف پوش بخشی از خانه است که ما مدام با آن ارتباط داریم و در دکوراسیون داخلی بسیار اهمیت دارد. کف پوش در ظاهر دکوراسیون ، بسیار تاثیر دارد. در دکوراسیون داخلی منزل از بهترین کف پوش ها ، متناسب با سایر المان ها استفاده می شود تا ، منزل شما ظاهر بسیار زیبایی داشته باشد.

7- داشتن شومینه برای طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی منزل

شومینه جذابیت بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. داشتن شومینه در منزل ، باعث به وجد آمدن محبت و صمیمیت می شود. در اکثر مواقع دیده می شود که در منازلی که شومینه وجود دارد ، افراد خانواده ، نزدیک شومینه جمع می شوند. شومینه مانند یک عنصر طبیعی ، آتش ، جذابیت خاصی دارد. در دکوراسیون داخلی منزل ، طراحان به خواست شما ، بهترین شومینه ها را برای شما طراحی می کنند.

شومینه در دکوراسیون داخلی

8- داشتن کتابخانه

کتابخانه و شلف می توانند محیطی زیبا برای جمع آوری کتاب ، سایر اشیا ، و حتی افتخارات فردی و جام باشد. این کار می تواند یک مکان را ، به مکان فرهنگی و دارای نگرش فردی تبدیل کند. داشتن همچین المانی نه تنها باعث پر کردن فضاهای خالی می شود ، بلکه می توانید محیطی آرام بخش را ایجاد کنید.

9- استفاده از گل های آپارتمانی

گیاه و گل یکی از بهترین عنصر های طبیعت است و فضای بسیار خوبی به دکوراسیون منزل شما می دهد. رنگ سبز گیاه ، حس طراوت و سر زندگی بودن را به منزل شما می دهد. استفاده از گیاهان در دکوراسیون به دقت بالایی نیاز دارد تا با سبک مورد نظر شما ، مطابقت داشته باشد. طراحان دکوراسیون داخلی منزل در شرکت ارگ بند سازه از بهترین گیاهان در دکوراسیون داخلی منزل شما استفاده می کنند.

انواع سبک ها در دکوراسیون داخلی

سبک مدرن

سبک مدرن در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی منزل و آپارتمان چیست؟ سبک مدرن یکی از راه های طراحی و دیزاین خانه است. در این سبک استفاده از متریال ، رنگ های خنثی و رنگ هایی که در طبیعت دیده می شود ، در فضا کاربرد بسیاری دارد. از ویژگی های این سبک می توان به نداشتن جزئیات بیش از حد که مبلمان به کار رفته در آن بدون ظریف کاری است ، اشاره کرد.

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی :

این سبک از رم و یونان باستان گرفته شده است و در آن از رنگ های خنثی استفاده می شود. چیدمان در این سبک بسیار هماهنگ است و از وسایل های گران قیمت ، و مبلمان ظریف کاری شده استفاده می شود.

سبک مینیمال در دکوراسیون داخلی 

ویژگی بارزی که این سبک دارد ، سادگی و عدم درهم ریختگی آن است. در واقع این سبک بر کارایی و ضرورت استوار است و در آن نباید از مبلمان و اثاثیه غیر ضروری استفاده کرد. همچنین طراحی وسایل موجود در آن باید ساده و بدون جزئیات باشد و آن را به صورت مونوکروماتیک دیزاین کرد. در شرکت ارگ بند سازه ، سبک مینیمال به بهترین شکل دیزاین داده می شود.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون داخلی ارزان

سبک روستیک در دکوراسیون داخلی

سبک روستیک در دکوراسیون داخلی چیست؟ این سبک بیشتر به طبیعت پایبند است و باید متریال های آن بیشتر سنگی و چوبی باید باشد و از پلاستیک و فلز استفاده نشود یا سعی شود تا کمتر استفاده شود.

سبک ژاپنی در دکوراسیون داخلی چیست؟

سبک ژاپنی ریشه در فرهنگ ژاپنی دارد. بنابراین با در نظر گرفتن اصول این سبک ، دکوراسیون ژاپنی در کنار حفظ زیبایی خانه، به آرامش بخش بودن خانه تمرکز بسیار زیادی دارد. همچنین طرفدار محیطی متعادل، مرتب و به دور از هرگونه تجملات می باشد و عناصر و متریال های طبیعی نیز نقش کلیدی در اجرای این نوع دکوراسیون دارند. در این سبک رنگ غالب فضا سفید است و باید نور خورشید به فراوانی وارد آن شود.

مراحل دکوراسیون داخلی

مراحل دکوراسیون داخلی

1-گرفتن اطلاعات در خصوص خواسته های کار فرما

در این مرحله طراح باید کلیه اطلاعاتی را که مربوط به خواسته های کارفرما یا سفارش دهنده است جمع آوری و آنها را لیست بندی کنند. این لیست در طراحی دیزاین اهمیت خیلی بالایی دارد.

2- جمع آوری اطلاعات فنی

مرحله بعدی در خلق یک اثر زیبا ، جمع آوری اطلاعات فنی ساختمان است. این اطلاعات فنی می تواند در موضع هایی مثل : میزان نور ، اندازه ی ستون ها ، ارتفاع کف تا سقف و … باشد.

3- تمرکز بر روی طراحی و تجسم سازی ایده های داخل ذهن

تا این مرحله طراح برای اثر خود تلاشی نمی کند ، بلکه فقط اطلاعات مورد نظر را جمع آوری می نماید و از این پس باید با تمرکز لازم سعی کند اثر و طرح خود را در ذهن ایجاد نماید.

4- پیاده کردن طرح های اولیه

 پیاده کردن طرح های اولیه یکی از مهم ترین مراحل دکوراسیون داخلی برای یک ساختمان است. طراح در این مرحله ، که یکی از مراحل مهم طراحی است ، باید طرح ایجاد شده در ذهن خود را سعی کند روی کاغذ پیاده کند. ضمن اینکه باید از هر وسیله و ابزاری که سبب از بین رفتن تمرکز وی شود ، اجتناب کند. چیز دیگری که اهمیت دارد این است که طراح اگر طرحی به نظرش رسید ، باید همان لحظه آن را پیاده کند ، چون ممکن است دیگر آن طرح را به یاد نیاورد و این با پیاده کردن طرح های اولیه قابل انجام است.

5- طرح دکوراسیون داخلی به صورت دو بعدی

در این مرحله تمامی جزئیات به صورت دقیق به کمک اصولی نقشه کشی ، کشیده می شود.

6-سه بعدی سازی و ارائه دادن دکوراسیون داخلی

در این مرحله طراح سعی می کند طرح خود را با استفاده از طرح های سه بعدی ، ویژگی های نور ، رنگ ، بافت خانه و … بررسی کند. انی کار کمک می کند تا مخاطب طرح ها را بیشتر درک کند. در این مرحله نقشه ها باید نقشه های زیادی طرح ریزی شود و طرح اصلی نشان داده نشود چون زحمت زیادی روی آن کشیده شده است.

7-ارائه نقشه کلی دکوراسیون داخلی

در مرحله پایانی با صلاحیت کار فرما ، طرح پایانی نشان داده می شود و در صورت علاقه و رضایت ، پروژه تحویل داده می شود.

شرکت ارگ بند سازه به غیر از دکوراسیون داخلی ، چه کارهایی انجام می دهد؟

هوشمند سازی ساختمان

اقداماتی برای کنترل از راه دور کردن ابزار های خانه را هوشمند سازی می گویند. برای مثال شما می توانید لامپ های خانه را کنترلی بکنید تا با کنترل شما خاموش و روشن شود. می توانید کولر یا بخاری هوشمند سازی کنید. می توانید در های خانه را هوشمند بکنید و مثال هایی از این قبیل را می توانید به شرکت ارگ بند سازه بسپارید.

BMS یا Building management system هوشمند سازی ساختمان و یا مدیریت هوشمند ساختمان که مانند سخت‌افزارها و نرم‌افزارهایی هستند که برای مانیتور کردن و کنترل یکپارچه و مستقیم قسمت‌های مهم در ساختمان ما نصب و راه اندازی می‌شوند که برای هوشمند سازی ساختمان است. وظیفه این سیستم که در اصل به نوعی هوشمند سازی ساختمان را بر عهده دارد، پایش مداوم قسمت های مختلف ساختمان و اعمال فرمان‌های مختلف به آن میدهد . به نحوی که عملکرد اجزاء مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و در شرایط بهینه و با کاهش مصارف ناخواسته و تخصیص منابع انرژی باشد. به بیان ساده‌تر و راحت تر این سیستم که هوشمنده سازی ساختمان نام دارد, بر کلیه فعالیت‌های ساختمان مانند : باز و بسته شدن درها، ورود و خروج افراد در خانه ، سیستم‌ های روشنایی منزل، سیستم‌ های تهویه مطبوع پنجرها و پرده اتاق‌ها و سیستم صوتی و تصویری و غیره نظارت دارد . که این یک المان خوب و مثبت برای دکوراسیون داخلی منزل است.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل و … است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است. اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب واثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود. در ادامه می خواهیم ، درباره ی هر یک از اقدامات آن توضیح بدهیم.

انتخاب رنگ دیوار ها در دکوراسیون داخلی

در شرکت ارگ بند سازه ، برای طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار استفاده می شود. طراحان شرکت ما ، از رنگی استفاده می کنند که با تمام وسایل داخل خانه همخوانی داشته باشد.

ست کردن مبل ها

در ارگ بند سازه ، طراحان بهترین مبل ها را برای خانه شما انتخاب می کنند. مبل های مد روز با بهترین کیفیت و قیمت در خانه ی شما استفاده می شود. شما با طراحی در ارگ بند سازه می توانید بهترین مبل ها را در خانه ی خود داشتنه باشید.

انتخاب کف برای طراحی دکوراسیون داخلی

طراحان ارگ بند سازه این اختیار را دارند که کف خانه شما چه نوعی باشد. آن ها با توجه به دیزاین خانه ، نوع کف خانه را انتخاب کرده و بهترین جنس را ، استفاده می کنند. کف خانه شما می تواند : پارکت ، سرامیک ، کاشی ، و … باشد.

هوشمند سازی

اقداماتی برای کنترل از راه دور کردن ابزار های خانه را هوشمند سازی می گویند. برای مثال شما می توانید لامپ های خانه را کنترلی بکنید تا با کنترل شما خاموش و روشن شود. می توانید کولر یا بخاری هوشمند سازی کنید. می توانید در های خانه را هوشمند بکنید و مثال هایی از این قبیل را می توانید به شرکت ارگ بند سازه بسپارید.

انتخاب لوازم خانگی

طراحان ارگ بند سازه تلاش می کنند تا بهترین اسباب و لوازم را در دکوراسیون داخلی استفاده کنند تا زیبای خاصی داشته باشد. این تیم بهترین مدل ها را با بهترین رنگ ها و ساختار ها انتخاب می کنند تا خانه ی شما خاص و تک باشد.

طراحان ارگ بند سازه این اختیار را دارند که کف خانه شما چه نوعی باشد. آن ها با توجه به دیزاین خانه ، نوع کف خانه را انتخاب کرده و بهترین جنس را ، استفاده می کنند. کف خانه شما می تواند : پارکت ، سرامیک ، کاشی ، و … باشد.

مزایای دکوراسیون داخلی منزل در تهران

طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد

شما با دکوراسیون داخلی منزل خود ، آن را زیبا می کنید. در شرکت ارگ بند سازه از بهترین و مجرب ترین طراحان در دکوراسیون داخلی استفاده می شود تا آپارتمان شما به طور منحصر به فرد طراحی شود.

طراحی متعادل و منظم

در دکوراسیون داخلی منزل در تهران ، طراحان ، طراحی منزل شما را به طور منظم انجام می دهند. طراحان به طوری دکوراسیون داخلی را انجام می دهند که تعادل در منزل شما حفظ شود  ، یعنی این که از شلوغ کردن محیط خانه جلوگیری شود.

طراحی ، به خواست شما

شما در دکوراسیون داخلی منزل در تهران ، می توانید با طراحان و متخصصان صحبت کنید و نظراتتان ثبت کنید. طراحان نظرات و خواسته های شما را بررسی می کنند و آن را به بهترین شکل در دکوراسیون داخلی پیاده می کنند.

به اجرا درآوردن تمام سبک ها

شما می توانید در دکوراسیون داخلی منزل در تهران ، تمامی سبک ها را دیده و سبک مورد نظر و دلخواه خود را انتخاب کنید. طراحان شرکت ارگ بند سازه ، با تمامی سبک های دکوراسیون داخلی آشنایی کامل دارند و سبک مورد نظر شما را به بهترین شکل طراحی می کنند.

سوالات متداول

1دکوراسیون داخلی چیست؟

 به طور خلاصه دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل و ... است.

2آیا طراحی داخلی همان دکواسیون داخلی است؟

برخی از مردم این تصور را دارند ، که طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در اصل یکسان هستند ، اما اصلا این چنین نیست. در زمانی که یک دکوراتور داخلی رنگ دیوار را انتخاب می کند ، یک طراح داخلی به جهت تعغیر ساختار یک اتاق ، رنگ را تعغیر می دهد. دکوراتور داخلی با ظاهر و حس اتاق ، با اضافه کردن وسایل جانبی از جمله پرده و فروش سر و کار دارد ، در حالی که یک طراح داخلی در تلاش است تا بهترین استفاده را از فضا ببرد.

3خدمات ارگ بند سازه شامل چه مواردی است؟

1- بازسازی ساختمان

2- هوشمند سازی ساختمان

3- انجام و طراحی روف گاردن

4- طراحی تاسیسات مکانیکال و الکترونیکال

5- طراحی پلن و نما ی ساختمان

سایر خدمات ارگ بند سازه

بازسازی ساختمان

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان ، روشی صحیح برای تغییر است به این دلیل که ، اصولا هزینه اون به نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شود که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده است ، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته می شود.

در شرکت ما ، علاوه بر طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال ، بازسازی ساختمان نیز ، به صورت حرفه ای انجام داده می شود.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل است. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی سبکی هنرمندانه برای دیزاین داخلی خانه است. طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در شرکت ارگ بند سازه

اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب و اثاثیه منزل ، و … است که توسط تیم طراح انجام می شود.

شما می توانید در مقالات دیگر سایت ارگ بند سازه ، اطلاعات بیشتری راجب بازسازی ساختمان ، و دکوراسیون داخلی و … به دست بیاورید.

طراحی روف گاردن

روف گاردن یا به انگلیسی (roof garden) ، بام سبز یا پشت بام سبز نیز ، گفته می شود. روف گاردن ، تکنولوژی مدرن و جدیدی است که برای بهبود سطح زندگی و زیبایی ، خلق شده است. روف گاردن می تواند از قرار دادن چند گلدان شروع ، و تا قرار دادن چمن و درخت ، مانند باغ ، باشد. برای انجام و طراحی روف گاردن ، ابتدا باید بام شما به طور کامل ایزوله شود ، سپس بام ، نیازمند زیرسازی است. بعد از آن باید تعبیه هایی برای ورود و خروج آب قرار بگیرد ، و بعد از آن لایه های فضای سبز باید بر روی سطح بام ، اجرا شود. روف گاردن انواع مختلفی دارد.

در ادامه می توانید برخی از مهم ترین المان های روف گاردن را مطالعه کنید.

سیستم متمرکز در روف گاردن چیست؟

سیستم متمرکز روف گاردن چیست؟ برای سیستم متمرکز ، از واژه Roof Garden یا باغ بام استفاده می‌شود. این سیستم به نام باغ بام نیز شناخته می‌شود. این نوع از بام سبز ، شامل انواع مختلفی از گیاهان می‌باشد ، و مثل یک پارک ، یا باغ طراحی می‌شود. در برخی از بام‌ های سبز ، درختان بزرگ و آب‌ نماهایی ، استفاده می شوند ، که این موضوع ، نیاز به تقویت ساختمان مورد نظر دارد. این سیستم ، در شرکت ما ، به نحو احسن ، توسط طراحان و مهندسان خلاق و حرفه ای ، طراحی و انجام داده می شود.

سیستم جعبه گیاه در روف گاردن چیست؟

در این روش ، گیاه و محیط کاشت آن ، در جعبه‌ هایی مخصوص ، کل بام سبز را پوشش می دهد. در سیستمی که به صورت جعبه گیاه می باشد ، محیط کاشت فضای سبز ، یک لایه پیوسته روی بام سبز می‌باشد. این مدل از بام سبز برای پروژه‌ های ساختمانی مناسب است و در حال حاضر ، در شهر های مشهد و تهران بیشترین طرفدار را ، دارد.

سیستم ترکیبی در روف گاردن چیست؟

سیستم ترکیبی روف گاردن چیست؟این نوع بام ، ترکیبی از دو سیستم گسترده و متمرکز است و ، دارای فواید دو بامی است که در بالا گفته شده است. این روش ، دارای ظرفیت بار بیشتری است. در شرکت ما ، تمامی روش های بالا ، وجود دارد و مهندسین ما ، تمامی مدل های روف گاردن را ، برای شما اجرا می کنند.

تاسیسات الکتریکال و مکانیکال

با افزایش چشمگیر جمعیت ، ساختمان سازی در شهر ها ، به دلیل رشد جمعیت افزایش یافته است. طبق معمول ، هر آپارتمانی که ساخته می شود ، شامل چند واحد است و برای استفاده کردن مردم از وسایلی مثل : کولر ، تلوزیون و … به فضایی مثل پشت بام نیاز است. برای مثال : برای پخش تلوزیون ، به آنتن نیاز است و وصل کردن تعداد زیادی از آنتن هم فضای زیادی می گیرد و هم باعث تداخل می شود ، اما با استفاده از آنتن مرکزی در طراحی تاسیسات الکتریکال و مکانیکال ، می توان این مشکل را رفع کرد.

شرکت ارگ بند سازه برای دکوراسیون داخلی

شرکت ارگ بند سازه : دکوراسیون داخلی ، یکی از بهترین شرکت ها در بخش طراحی دکوراسیون داخلی منزل است و در این کار ، از بهترین طراحان و متخصصان مجرب و با تجربه ی بالا استفاده می کند. شرکت ارگ بند سازه ، همچنین در بخش های دیگری مثل :

1- بازسازی ساختمان

2- هوشمند سازی ساختمان

3- انجام و طراحی روف گاردن

4- طراحی تاسیسات مکانیکال و الکترونیکال

5- طراحی پلن و نما ی ساختمان

6- و …

درباره ارگ بند سازه

شرکت ساختمانی ارگ بند سازه بهترین شرکت ساختمای با تکیه بر توان مهندسی در طراحی و اجراء پروژه های متعدد عمرانی و ساختمانی، همچنین بکارگیری پرسنل متخصص و با تجربه در بخشهای مشاوره، طراحی، اجراء و نظارت بر آن بعنوان یک شرکت EPC جایگاه خود را تثبیت نموده است. دپارتمانهای فنی و مهندسی ارگ بند سازه شامل زیرمجموعه های متعددی نظیر دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان ،هوشمند سازی ساختمانی، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما و … میباشد. همواره تعهد، نوآوری و سرعت عمل با دقت بالا و رعایت تمام نکات HSE سرلوحه ارگ بند سازه بوده که حاصل آن خلق پروژه های متعدد موفق با کسب رضایت کارفرمایان محترم بوده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و اجرا  دکوراسیون داخلی ، مشاوره ، و هزینه ی خدمات با شرکت ما در ارتباط باشید. امیدواریم از این مقاله خوشتان آمده باشد.

تاریخچه شرکت ارگ بند سازه


ارگ بند سازه دامون: بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما
شرکت مهندسی ساختمانی ارگ بند سازه در اوائل سال ۱۳۸۹ با هدف نظارت بر اجراء و سرپرستی کارگاه در پروژه های ساختمانی در تهران تشکیل و آغاز بکار نمود. به لطف ایزد منان و پس از گذشت اندک زمانی از آغاز به کار، هسته مرکزی شرکت بطور کامل شکل گرفته و به عنوان شرکت مجری و EPC جایگاه خود را در زمینه صنعت ساختمان جایگاه خو را تثبیت نمود.
گروه ساختمانی ارگ بند سازه جهت جلب رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان و مشتریان محترم در تمام این سالها خود را موظف به حضور مستمر در پروژه ها از ابتدا تا انتهای آن و ارائه گزارشات مالی و اجرائی به کارفرمایان دانسته است. به این ترتیب مدیریت شرکت با بررسی های دقیق در طول مدت انجام پروژه ها و شناخت بیشتر بازار، با تدوین یک نقشه راه کامل، مبادرت به ایجاد دپارتمان های تخصصی جهت رفع تمام نیازهای یک پروژه نمود. این استراتژی به سرعت و با دقت تمام، در جهت افزایش راندمان و کاهش هزینه های غیر ضروری نمره قبولی خود را از طرف کارفرمایان محترم دریافت نمود.
شما مشتریان گرامی با مراجعه به بخشهای مختلف سایت ارگ بند سازه ضمن آشنایی با فعالیتهای مجموعه ما، جهت کسب اطلاعات تخصصی با ثبت درخواست مشاوره در بخش تماس با ما، به صورت کاملا رایگان و غیر حضوری از مشاوران ما بهره جوئید.
امید است در طول این مسیر، همواره رضایت شما عزیزان را کسب نموده و در کنارتان باشیم.
محمدرضا سلیمی (مدیر عامل)

اهداف شرکت ارگ بند سازه


ارگ بند سازه بهترین شرکت ساختمانی در زمینه های بازسازی ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، دکوراسیون داخلی ساختمان، روف گاردن، طراحی پلان ساختمان و نما با کادری مجرب و متشکل از افراد متخصص و خبره افتخار دارد فعالیت های متنوع عمرانی، تجاری و تحقیقاتی را با به خدمت گرفتن دانش های نوین دنیا و بهره مندی از توان قوی مهندسی به انجام رساند. این شرکت ساختمانی با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی های بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینهٔ ) کارفرما شروع به فعاليت کرده است.

راه های ارتباطی شرکت ارگ بند سازه :

021-22862709

09121163110

Call Now Button02126610012