بازسازی ساختمان ارزان

بازسازی ساختمان ارزان چیست ؟

بازسازی ساختمان ارزان ، و تمامی تاسیسات ساختمان شاید اولین تصمیم شما نباشه. با این وجود، چه از نظر معماری و چه از نظر اقتصادی، منطقی هستش که خونه قدیمی خودتون رو تخریب کنید و اون رو با خونه های جدیدی که بازسازی میکنید جایگزین کنید که با مشخصات مورد نظر شما طراحی میشه و به ایده دلخواه خودتون برسید.

[alert style=”warning”]بیشتر بخوانید: بازسازی ساختمان[/alert]

نگاهی بر بازسازی آپارتمان

عمل بازسازیساختمان دارای دو دسته اصلی هستش:

الف)بازسازی ساختمان ارزان و درست کردن قسمت های مهمی که بر استحکام ساختمان شما تاثیر میزارن.

ب)بازسازی قسمت هایی از خونه ی شما که در معرض دید قرار دارند

اگر ساختمان شما چند سال ساخت است و یا قدیمی هستش ، بازسازی  اون بسیار مهمه زیرا تاثیر زیادی بر سلامتی روحی شما نیز دار.بازسازی و مرمت ساختمان بیشتر در دیوارهایی که دارند یا با گذشت زمان و نشست زمین دچار ترک شده اند انجام می شود.

ابتدا بایستی این دیوارها درست بشن ، معمولا دیوارهای حائل در ابتدا تخریب نمیشن زیرا ستون های ساختمان که موجب استحکام ساختمان شما هستند روی اون نیز قرار داره  و وظیفه ی تحمل وزن سازه ساختمان رو بر عهده داره.

یک مشاوره رایگان از تیم بزرگ و قدرتمند ارگ بند سازه دریافت کنید

خدماتی که ما نیز ارائه میدهیم :

دکوراسیون داخلی:

دیوارها باید تا رسیدن به آجر ساختمان ، تخریب بشن. به این معنی که سطح دیوار به اندازه ای تخریب بشه که به قسمت آجری دیوار شما برسیم. پس از آن دیوار با شاقول بندی مناسب و درست گچ و خاک می شود که باید توسط افراد حرفه ای در این زمینه مورد بررسی نیز قرار بگیرید. سفید کاری نیز پس از خشک شدن گچ و خاک می باید شروع بشه تا در انتهای کار دیواری صاف و تمیز داشته باشیم. در واقع این نوع از دیوارها به دلیل عدم تخریب بشن ، بازسازی می شوند و به همین دلیل باید گچ کاری آنها به بهترین نحو ممکن و با دقت انجام شود.

یک مشاوره رایگان از تیم بزرگ و قدرتمند ارگ بند سازه دریافت کنید

[alert style=”warning”]بیشتر بخوانید: شرکت بازسازی ساختمان[/alert]

مشکلات زندگی در ساختمان های فرسوده

هر بنا و ساختمانی پس از چندین سال احتیاج داره به بازسازی و طراحی . دلیل این امر این هستش که سیستم های لوله کشی در ساختمان ها، گچ کاری، نمای ساختمان، کفپوش ها و …. پس از گذشت مدتی بسیار و غیر قابل استفاده می شون و نیاز به بازسازی دارد.

بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان ارزان های شما روشی صحیح برای تغییر هستش به این دلیل که اصولا هزینه اون به نسبت هزینه تخریب و نوسازی بنا بسیار صرفه تر هستش , بنابراین ترجیح داده می شه که به جای تخریب ساختمان هایی که تنها در ظاهر فرسوده هستش، و به تعمیرات نیاز دارند و دارای استحکام و پایداری هستند به بازسازی داخلی آنها پرداخته شود.

بازسازی ساختمان

دلایل بازسازی آپارتمان ها چیست؟

گرایش به تغییر و بازسازی آپارتمان و در نتیجه ایجاد تنوع در محیط زندگی افراد نیز هستش

افزایش استحکام و پایداری ساختمان ها در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی مانند سیل، زلزله و …محکم تر میشن و خطر رو نیز کاهش میدن

مدرن کردن سبک ساختمانها و همراهی با پیشرفت و تغییرات تکنولوژی برای شما

تاثیر بازسازی ساختمان ارزان بر روحیه افراد

تحقیقات نشون میده که تغییر در محیط زندگی افراد و دکوراسیون داخلی منزل و خانه هاشون موجب افزایش انرژی مثبت در رفتار افراد می شود. اجرای بازسازی ساختمان در محل زندگی و محیط کار نیز ، موجب افزایش روحیه های خوب، انرژی مثبت و سلامت روان هر فرد میشود.

[alert style=”warning”]بیشتر بخوانید: بازسازی ساختمان در تهران[/alert]

پس از گذشت زمان، انسان ها به ایجاد تنوع و تغییر در محیط زندگی یا کار خود نیاز دارن که این نیز یک امر بسیار مفید هستش و این مسئله موجب می شه که رغبت بیشتری نسبت به حضور در اون مکان و انجام کارهای روزمره در خود ایجاد کنه . بازسازی ساختمان ارزان و اجرای روش های مدرن موجب ایجاد احساس خوشایندی در افراد می شه

همه انسان ها میل به این دارن  که ساعاتی از زندگی خود را در فضایی که در آن ارامش دارن بگذرونن که در آن احساس آرامش داشته باشن و از حضور در آن محیط لذت ببرن. بنابراین اکنون زمان این هستش که فکری در مورد بناهای فرسوده و قدیمی خودتون بکنید و با استفاده از روش هایی مانند بازسازی ساختمان ارزان، در زندگی خود تنوع ایجاد کنید.

بازسازی ساختمان ارزان نیز توسط افراد حرفه ای و مهندسان به نامی انجام میشه برای ارتباط با ما میتوانید با شماره های درج شده در پایین صفحه نیز و یا در بالای صفحه تماس حاصل کنید .

محاسبه هزینه و یا قیمت بازسازی آپارتمان و یا بازسازی ساختمان ارزان

یکی از اولین اقداماتی که قبل از آغاز کار اجرایی باید انجام بشه این هستش که  که هزینه بازسازی منزل را محاسبه کرده و بدونید چقدر باید هزینه کنید . دانستن این مطلب موجب میشه که بهتر بتونید متریال مورد نظر خود را انتخاب بکنید و مراحل کار خود را با دقت بیشتری مدیریت کنید.

با توجه به مقدار هزینه و بودجه ای که کارفرما جهت بازسازی در نظر گرفته ، میتونه تصمیم بگیرید که چه بخش هایی از ساختمان را تغییر بدید و از چه طرح هایی برای بازسازی منزل استفاده کنید.

نکات مربوط به بازسازی ساختمان ارزان که باید به آن ها دقت کنید !

 • مشورت با افراد متخصص و کارآمد در زمینه بازسازی ساختمان ارزان
 • رعایت تناسب تغییرات اجرا شده در محیط با فضاهای دیگر
 • تخمین درست بودجه بازسازی ساختمان ارزان و در نظر گرفتن هزینه های احتمالی دیگر
 • تخمین دقیق و معقولانه زمان انجام بازسازی ساختمان ارزان و اجرای آن
 • بهره گیری از تکنولوژی های جدید و شیوه های مدرن در این زمینه
 • بهره گیری از گروه متخصص در زمینهبازسازی آپارتمان
 • اجرای دقیق طرح های خلاقانه و ابتکاری در حیطه ی مورد نظر
 • رعایت قوانین و مقررات ساختمان در هنگام عملیات اجرایی ساختمان
 • اجرای طرح هایی با تغییرات کمتر و تاثیر بیشتر مانند تغییر در آشپزخانه
 • رعایت دقیق موارد ایمنی در زمان اجرا

بازسازی ساختمان

مراحل اجرایی بازسازی ساختمان ارزان

مرحله ی اول در بازسازی خانه، مشاوره هستش که تیم ما بهترین هارو در این زمینه در اختیار شما قرار میده . برخورداری از صحبت ها و مشورت با افراد متخصص در این زمینه کمک موثری میکنه بر شناخت دقیق تر از شیوه ی اجرای بازسازی منزل دارد. این موضوع موجب تصمیم گیری بهتر می شود و طرح ریزی مناسب تری بدست می آید.

تخریب

پس از تعیین نقشه کلی پروژه و انجام تصمیم گیری نهایی، ضروری هستش که اطلاعاتی در زمینه ی قسمت هایی که نیاز به تخریب دارند کسب کنیم. حذف و تخریب بخش هایی که بایستی در آن طراحی جدید انجام شود در این مرحله اتفاق می افتد که نیازمند رعایت دقیق اصول و مقررات امنیتی می باشد.

ساخت

پس از حذف بخش های اضافه، ضروری است که مطابق با موارد مشخص شده، طراحی بخش های جدید انجام شده و عملیات مورد نظر اجرایی شود. اهمیت حضور فرد متخصص و استفاده از متریال با کیفیت در این مرحله مشخص می شود.

پاکسازی

در مرحله ی آخر، پس از پایان کار اجرایی ساختمان، ضروری است که هر نوع متریال و مصالح اضافه از محیط پاکسازی شوند.

با بازسازی آپارتمان در تهران و شهرستان ها با مراجعه به گروه مهندسین ارگ بند ، با اطمینان خاطر از زندگی در محیطی جدید و استحکام و پایداری آپارتمان یا خانه خود لذت ببرید.

بازسازی ارزان ساختمان در شهر تهران

بازسازی ساختمان با قیمت ارزان در تهران برای زیباتر شدن محل زندگی و راحتی بیشتر ساکنان انجام می‌شود. مهمترین نکته برای بازسازی ساختمان با توجه به  بودجه و در عین حال زیبایی، برنامه ریزی کامل کل فرایند آن است. نکات زیر نشان می دهد که چگونه می توانید با توجه به فضای موجود، کل برنامه های بازسازی خود را به برنامه های فرعی تقسیم کنید و خانه خود را به طور موثرتری بازسازی کنید

نکات بازسازی ارزان ساختمان

درباره آنچه می ماند و آنچه از بین می رود، واضح باشید

تخریب و بازسازی ساختمان ارزان به معنای این نیست که شما باید یک بلوک را کاملاً از بین ببرید. شما ممکن است استخری داشته باشید که علاقه داشته باشید بماند، یک درخت مورد علاقه یا سایر ساخت و سازهایی که می خواهید آن را حفظ کنید. با روشن ساختن این مسئله از ابتدا این اطمینان را خواهید داشت که هیچ حادثه ناگواری در هنگام تخریب اتفاق نیفتد.

استخدام متخصصان کارآمد

بازسازی ارزان ساختمان فرآیند پیچیده ای است و شما به چندین متخصص نیاز دارید تا بتوانید در هر مرحله از پروژه، از طراحی گرفته تا تخریب و ساخت، به مدیریت آنها اعتماد کنید. این موضوع شامل استخدام پیمانکار خانه و کارگران برای خراب کردن تمام یا بخشی از یک ملک و همچنین یک طراح معمار برای کمک به بازسازی است.

به خاطر داشته باشید که بازسازی ها به جای ایجاد لیستی از تغییر دکوراسیون، به معنای رفع مشکلات ساختاری جدی در خانه است. اگر بخواهید چندین ملک با کارآیی چندگانه را به یک ملک بزرگتر تبدیل کنید، بازسازی ساختمان ارزان نیز ممکن است معقول باشد.

اطمینان حاصل کنید که در مورد تمام گزینه های مورد نیاز ملک خود را با پیمانکار احتمالی صحبت کرده اید. با ایجاد یک تخمین دقیق می بتوانید یک تحلیل هزینه و سود را برای بازسازی خانه خود انجام دهید.

بودجه بندی

از آنجایی که می خواهید بازسازی ساختمان ارزان شما از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد، تصمیم گیری در مورد کل هزینه های مورد نیاز و محدودیت برای شما مهم است. مهم است که در برنامه ریزی بودجه به یاد داشته باشید که نمی توانید بودجه خود را بیش از حد ارزیابی کنید، پس از تعیین بودجه خود به دنبال تحقیق در مورد چیزهای مورد نیاز خود بروید.

عوامل موثر بر هزینه بازسازی ارزان ساختمان

عوامل بسیاری در هزینه بازسازی ارزان ساختمان جدید تأثیر دارند:

 • اندازه خانه ای که می خواهید بسازید
 • مکانی که در حال ساخت خانه در آن هستید
 • نحوه دسترسی به سایت ساختمان
 • متریالی که برایبازسازی آپارتمان استفاده می شود
 • ویژگی های خانه
 • طراحی و اجرای سایت
 • تخصص پیمانکار

تهیه چک لیست برای بازسازی ارزان ساختمان قدیمی

هنگامی که قصد دارید یک ساختمان قدیمی را خریداری کنید یا خانه قبلی خود را بازسازی کنید، انتظار می رود به مواردی مانند سیم کشی برق، لوله کشی و عایق کاری ساختمان توجه بسیاری داشته باشید. ترک های روی دیوارها، شکاف های موجود در الوارها و قاب های زنگ زده فولادی باید اصلاح شوند.

آشپزخانه های قدیمی، به ویژه آنهایی که بیشتر از 30 سال از عمر آنها گذشته است، در بازسازی آپارتمان به طور قابل توجهی به مرمت احتیاج دارند. این مورد در مورد حمام ها نیز صدق می کند. همچنین ممکن است دوست داشته باشید که حمام اختصاصی برای استفاده از میهمانان خود طراحی کرده و بسازید.

شما همچنین باید به بهبود فضای داخلی ساختمان بپردازید، از ورود نور طبیعی و اکسیژن از چهار طرف دیواره ی ساختمان خود استقبال کنید. سعی کنید به سبک اصلی ساختمان وفادار باشید. اگر خانه ای که در حال بازسازی آن هستید دارای یک ساختار کلاسیک است، سعی کنید دکوراسیونی کلاسیک را در آن گنجانده و یا به دنبال طراحی یک فضای داخلی کلاسیک باشید.

بازسازی دیواره ها و کف

در این قسمت از بازسازی ساختمان ارزان ابتدا دیوارها از لحاظ استحکام بررسی می‌شوند و در صورتی که تعویض آنها ضروری باشد تخریب انجام می گیرد، در غیر این صورت وارد بحث دکوراسیون داخلی می شویم و می توان دیوارها را با رنگ آمیزی، کاغذ دیواری، سنگ دکوراتیو و… زیبا کرد. در بحث کف ساختمان نیز می توان از انواع سنگ، سرامیک یا پارکت به عنوان کفپوش استفاده کرد.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه بر زیبایی بیشتر دکوراسیون داخل خانه سهم بسزایی دارد. در بازسازی آشپزخانه می توان برای متحول شدن آن از روش های زیر استفاده کرد:

 1. تعویض کابینت ها یا نوسازی درب های کابینت
 2. تغییر دکوراسیون داخلیآشپزخانه
 3. بازسازیکف آشپزخانه و تغییر کفپوش
 4. طراحی یک کانتر جدید برای ورود به آشپزخانه
 5. اجرای دکوراسیون جزیره ای در آشپزخانه
 6. هماهنگی با اجزای دیگر موجود در خانه

بازسازی اتاق خواب

در بحث بازسازی اتاق خواب، سلیقه فرد استفاده کننده از اتاق مهم است اما آنچه در تمامی اتاق خواب ها از اهمیت بسیاری برخوردار است، وجود کمد دیواری است که باید مکان یابی شود. در ساختمان های قدیمی، کمد دیواری به وسیله ی دیوار کشی و چهارچوب فلزی انجام می شد که این متریال ها موجب کوچک شدن فضای اتاق می شدند اما امروزه در بازسازی ساختمان ارزان، از کمد دیواری های ام دی اف با قطر کم و استحکام زیاد استفاده می شود.

بازسازی خانه و سرویس بهداشتی

در قسمت بازسازی خانه و سرویس بهداشتی، در صورتی که متخصصان پس از مشاهده ی حمام و سرویس بهداشتی، تشخیص تعویض تاسیسات و شیرآلات موجود را دادند بایستی این موضوع عملی شود. تعویض مکان تاسیسات و تغییر لوله های ساختمان هزینه بالایی دارد و در صورتی که پرداخت این هزینه برای کارفرما امکان پذیر نباشد، بهتر است که با حداقل امکانات بازسازی ساختمان ارزان و بازسازی خانه انجام شود و آن دسته از لوله ها که امکان تعمیر دارند با خلاقیت کارشناسان در جای خود بمانند

در بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ابتدا باید اولویت بندی انجام شود، مهمترین مرحله در این پروسه عایق بندی کف ها  دیوارها، تعویض یا تعمیر تاسیسات و لوله کشی، تعویض کاشی ها و تعویض توالت و وان است. توجه به این نکته ضروری است که اینگونه فضاها را می بایست با عناصر ارزان تر تزئین کرد، به طور مثال می توان در جهت زیبایی بیشتر یک حمام از گل، تندیس و کفپوشی مناسب استفاده کرد و زیبایی خاصی در حمام ایجاد کرد.

ایده های بازسازی فضاهای اضافی ساختمان

بازسازی ساختمان ارزان همیشه شامل مرمت ساختار اصلی نیست. بعضی اوقات، قسمتی به خانه اضافه می شود، زیرزمین ارتقا یافته، فضای زیر شیروانی بهبود یافته یا قسمتی از ساختمان گسترش می یابد تا بزرگتر، شادتر و قابل سکونت تر شود.

در طی هر نوع بازسازی ساختمان ارزان در تهران و شهرهای دیگر، با مراجعه به گروه مهندسان ارگ بند و استفاده از متخصصان مجرب، از پایداری و استحکام ساختار خانه اطمینان حاصل کنید تا خانه ای زیباتر، شادتر و با هزینه ای اقتصادی برای شما و خانواده تان طراحی و بازسازی شود.

بازسازی ساختمان ارزان در تهران

گروه طراحی و نوسازی ارگ بند به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه بازسازی و بازسازی ساختمان ارزان در تهران ارائه خدمات مشاوره جهت طراحی مجدد و احیاء سازه ها و سازه های مختلف از آپارتمان های بزرگ و کوچک ، ساختمان های تجاری ، ادارات و ساختمانهای مسکونی تا اجرای پروژه های فضایی ، طراحی محیط زیست و ترتیب عناصر در مجتمع ها و پارک های بزرگ. و ویلاهای سرگرمی.

طراحی اولیه مهمترین قسمت برای بازسازی یک ساختمان است و باید شامل کلیه جوانب ، الزامات ، تکنیک های طراحی و روش های خاص باشد. در طراحی و دکوراسیون ساختمان باید به کارکردهای اجرایی و اجرایی تیم دکوراسیون ، بازسازی ساختمان ارزان و امکانات موجود توجه ویژه ای شود.

چرا ساختمان خود را بازسازی کنید؟

معمولاً ساختمانها از چند طریق بازسازی می شوند یا ساختمانهایی احیا می شوند. معمولاً بازسازی ساختمان و سازه ساختمان به دلایلی از جمله فرسایش ساختمان ، بالا رفتن سن و ماندگاری خانه و گاهی اوقات نیز هدف از بازسازی ساختار ساختمان برای تغییر کاربری آن است. بازسازی ساختمان تغییری است که می تواند ارزش ریال را افزایش دهد ، زیرا بسیاری از افراد خانه هایی را که چندین سال ساخته شده اند خریداری می کنند ، سپس خانه را با قیمت بالاتر نوسازی ، نوسازی و فروش می کنند. بعضی اوقات ساختمان برای مصارف شخصی نوسازی می شود.

مرمت و بازسازی ساختمان ارزان در تهران

اجرای صحیح و به موقع تعهدات ، کیفیت خدمات و تضمین رضایت مشتری

طراحی و نوسازی ساختمان در تهران

بعضی اوقات افراد به دنبال شخصی سازی و بهسازی ساختمان های خود هستند و می خواهند کاربران خانگی را بهبود بخشند. سال به سال تعداد زیادی از خانواده ها شروع به برقراری تماس یا ثبت نام درخواست مشاوره از گروه روزبه در بازسازی ساختمان ارزان در تهران کردند. شاید یکی از رایج ترین مراحل بازسازی ، بازسازی و بازسازی آشپزخانه ها از قبیل باز کردن آنها یا تغییر کاشی و کمد باشد. با این حال ، توجه داشته باشید که در نوسازی ساختمان بعضی مواقع فقط نوسازی قسمت هایی از خانه مانند حمام و ترمیم حمام ضروری است.

خدمات ارگ بند در زمینه

 • طراحی مجدد و بازسازی ساختمانها ارزان در تهران
 • طراحی باز و بازسازی مجتمع های بزرگ در تهران
 • طراحی باز و نوسازی آپارتمان در تهران
 • طراحی و نوسازی باغ ویلا در تهران
 • طراحی باز برای نوسازی ویلاهای تهران
 • بازسازی و بازسازی دفاتر تجاری در تهران
  اجرای پروژه های
 • دکوراسیون و تغییر دکوراسیون داخلی در تهران
 • ارائه خدمات مشاوره ای برای طراحی و بازسازی ساختمان ارزان ها در تهران

ما برای تکمیل پروژه های بازسازی ساختمان ارزان شما از صفر تا صد آماده هستیم تا بهترین ساختار را برای شما انجام دهیم.

ارگ بند سازه

 شرکت ساختمانی ارگ بند سازه با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینه) در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مدیر عامل: محمدرضا سلیمی

آدرس شرکت

آدرس : تهران، خیابان پاسداران، گلستان پنجم

بازدید

بازدید امروز :135

بازدید دیروز :71

بازدید کل :74081

© تمامی حقوق این سایت، متعلق به شرکت ارگ بند سازه می‌باشد.