بازسازی واحد مسکونی (الهیه، خیابان گلنار)

بازسازی واحد مسکونی

واحدمسکونی دو بلکس با متراژ 220 متر مربع دارای 2 اتاق خواب مستر و 1 اتاق خواب مهمان بعلاوه 1 اتاق کلوزت و یک نشیمن در طبقه فوقانی، پذیرایی، سالن ورودی و آشپزخانه و همچنین یک سرویس جداگانه در طبقه پایین. با توجه به نیازهای کارفرما و اختلاف سطح در طبقه پایین و همچنین نورگیر بودن واحد، طراحی نئوکلاسیک از میان طرح های پیشنهادی پذیرفته شد.
تخریب و جداسازی کف به صورت کامل و تخریب دیوارها و کف آشپزخانه و سرویس های بهداشتی در مرحله اول انجام گردید. با توجه به سن بالای بنا تعویض لوله کشی آب سرد و گرم و سیم کشی برق نیز به طور کامل انجام گرفته. باتوجه به علاقه کارفرما به بودن نرده های چوبی دوبلکس، تمام نرده ها برداشته شده و نرده های چوبی جایگزین گردید. سرامیک کف واحد از نوع 80*80 مدل کلکته به رنگ سفید با ترکیب رنگ های روشن دیوارها به فضای این خانه جانی دوباره بخشید. اجرای سرامیک کف و دیوارها در تمام سرویس های بهداشتی به همراه شیشه های جداکننده در محل قرارگیری دوش حمام نیز انجام شده است. استفاده از تابلوهای نفیس نقاشی که در طراحی ها در نظرگرفته شده بود نیز کمی تداعی گر معماری آرت دکو در این پروژه می باشد.
امیدواریم کارفرمای محترم از طراحی و اجراء این پروژه کمال رضایت را داشته باشد.

ارگ بند سازه

 شرکت ساختمانی ارگ بند سازه با هدف ارائه حرفه ای ترین خدمات در زمینه طراحی، محاسبات و اجرای پروژه های خرد و کلان با به کارگیری علوم و تکنولوژی بروز و خلق آثاری بدیع با در نظر گرفتن بهینه سازی (وقت و هزینه) در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مدیر عامل: محمدرضا سلیمی

آدرس شرکت

پاسداران، گلستان ۵، پلاک ۲۰۹، طبقه اول، واحد ۳

  • 32
  • 2,246
  • 34,532

© تمامی حقوق این سایت، متعلق به شرکت ارگ بند سازه می‌باشد.